Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Suvaržymo rinkinys Ouch! Beginners Bondage Kit (violetinis)

0 atsiliepimų
58.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Suvaržymo rinkinys „Beginners Bondage Kit“ padės įgyvendinti slapčiausias svajones apie nuolankiojo bei dominanto žaidimus! Rinkinyje rasite viską, ko gali prireikti pradedantiesiems BDSM pasaulyje:

 • Burnos kaištį;
 • Botagą;
 • Plunksnelę;
 • Antrankius kojoms ir rankoms;
 • Akių raištį.

Burnos kaištis pagamintas iš saugaus ABS plastiko ir turi skylutes, tad būnant su juo kvėpuoti bus lengva. Botagas padės nubausti partnerį, taip pat švelniai įspėti, o plunsnelė kaitins kutendama jautriausias jo kūnas vietas. Taip pat nepamirškite suvaržyti partnerio kojas bei rankas ir pojūčius suaštrinkite užrišdami akių raištį!

Spalva: violetinė

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.