Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Švirkštas lubrikantui Fist It

0 atsiliepimų
18.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Lubrikanto švirkštas padės aplikuoti reikiamą kiekį lubrikanto ten, kur to norite Jūs, taip išvengsite erzinančios netvarkos ir galėsite užsiimti malonumais.

Aplikatorius leidžia patogiai dozuoti lubrikantą tose vietose, kur norima. Švirkštas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, o juo naudositės tiesiog viena ranka, turi kilpas pirštams.

Švirkštas gali būti pripildytas bet kokio tipo lubrikantu ar skysčiu. Švirkštas visiškai tiesios formos, jo galiukas smailėjantis, turi dangtelį.

Medžiaga: plastikas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.