Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Trikojis rišimo rėmas

0 atsiliepimų
590.00 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

DĖMESIO: užsakant prekę yra būtinas išankstinis apmokėjimas. Prekės pristatymo terminas - 50 d.d. Prekė negrąžinama ir nekeičiama.

Patogus, lengvai išardomas trikojis rišimo rėmas, skirtas Jūsų partnerio shibari surišimams ar suvaržymams grandinėmis.

Stovą galima išardyti į 6 dalis, todėl jį lengva paslėpti ir galima greitai surinkti, kai tik to prireiks. Tai universalus rėmas, išardytas užima mažai vietos namie, tačiau neįtikėtinai tvirtai laiko žmogų kabantį ore. Rėmo viršuje esantis žiedas leis patogiai pritvirtinti rišimo virves ar karabinus.

SVARBU: prekei papildomos nuolaidos netaikomos.

Aukštis: 200 cm

Plotis: 250 cm

Svoris: 20 kg

Medžiaga: plienas

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.