Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vergovės rinkinys Pradėk dominuoti

Prekės ženklas: Ouch!
0 atsiliepimų
48.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Ar fantazavote apie seksualų nuolankiojo ir dominuojančiojo žaidimą? Tada tai bus puiki proga Jums tai išbandyti! Rinkinyje yra:

 • burnos kaištis su skylutėmis, leidžiančiomis laisvai kvėpuoti, tačiau neleidžia nuolankiajam pratarti nė žodžio. Suveržimas reguliuojamas ir susegamas sagtimi;
 • satininis akių raištis su elastinga juostele, prisitaikančia prie galvos apimčių. Kai nieko nematote paaštrėja kiti pojūčiai, kurių dėka juntamas stipresnis malonumas;
 • plakimo mentelė, kuri gali būti švelnus pliaukštelėjimas ir itin šiurkšti bausmė;
 • 10 metrų šilkinė japoniška virvė surišimui, leidžianti išlaisvinti fantaziją;
 • silikoninis analinis kaištis su žėrinčiu akmenuku gale. Lengvai įterpiamas į analinę angą, praplatėjimas užtikrina saugų naudojimąsi. 

Spalva: juoda

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.