Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vergovės rinkinys Pradėkime

0 atsiliepimų
20.95 € 16.76 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Vergovės žaidimai Jus abu visada labai jaudino, bet nežinojote nuo ko pradėti? Gal pamėginkite nuo šio rinkinio? Jame yra:

 • minkšti, reguliuojamo suveržimo aksominiai antrankiai, tarpusavyje susegami sagtimi, suvaržykite judesius ir darykite ką tik norite;
 • satininis akių raištis su elastinga juostele, prisitaikančia prie galvos apimčių. Kai nieko nematote paaštrėja kiti pojūčiai, kurių dėka juntamas stipresnis malonumas;
 • žavinga plunksnelė, skirta kutenti, jaudinti ir geidulingai erzinti;
 • žaismingi kauliukai, iš kurių vienas rodo pozą, o kitas - veiksmo vietą.

Spalva: juoda

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
 • Įvertinimas*
  Apie mus

  Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

  El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.