Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius A&G-Spot

Prekės ženklas: Sweet Smile
0 atsiliepimų
59.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Dailaus dizaino, lankstus vibratorius A ir G taškams. Pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra šie taškai:

  • A taškas - makšties priekyje, tarp šlapimo pūslės ir gimdos kaklelio esanti erogeninė zona. Susijaudinus, gimdą supantys audiniai pradeda stipriai susitraukinėti, o vyro penis tuo metu gali prasiskverbti už gimdos kaklelio beveik 3 centimetrus, taip sukeldamas malonumą. Jei netikėtai pajuntate, kad itin gausiai sudrėkote, o raumenys ėmė stipriai susitraukinėti – vadinasi, Jūsų mylimasis surado A tašką. 
  • G taškas - tai priekinės sienelės apatiniame trečdalyje esantis audinių plotelis, kurį dirginant sukeliamas lytinis pasitenkinimas (kartais net moters ejakuliacija). Jis yra maždaug žirnio dydžio, apie 5 cm nuo makšties pradžios. Lytiškai susijaudinus, šie audiniai dėl pritekėjusio kraujo gali padidėti iki riešuto dydžio. Spaudžiant šį tašką dažnai sukeliamas orgazmas.

Šis vibratorius turi 2 variklius ir 7 vibracijos režimus, sukurtas stimuliuoti moterį ir specialiai pataikyti į G tašką ir A tašką dėl 2 stimuliuojančių galvučių. Daugelis moterų yra girdėjusios apie malonumą teikiantį G tašką, tačiau dauguma moterų vertina ir mėgaujasi A tašku, net nežinodamos, kad ši sritis yra maloni - varpa šią sritį pasieks paprastai, kai mylėsitės šuniuko poza. Pagamintas iš saugaus kūnui silikono kuris, pasižymi šilko švelnumo paviršiumi, neturi kenksmingų ftalatų, bekvapis, yra antialerginis ir ypač greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Minkštas vibratoriaus paviršius reiškia, kad jį galima lengvai įkišti giliai į vidų, kad jis pasiektų A ir G taškus, o stimuliuojantys taškai suteikia papildomo malonumo. Žaisliukas labai lankstus, prisitaiko prie Jūsų kūno anatomijos ir jo judesių. 

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu ir antibakteriniu valikliu.

Medžiaga: Silikonas, PU, ABS

Visas ilgis: 23,5 cm

Įterpimo ilgis: 18 cm

Skersmuo: 3,6 cm

Svoris: 172 g

Funkcijos:  7 vibracijos režimai

Baterijos: 2 x AAA (nepridedamos)

Spalva: violetinė

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.