Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Nature Vibe

Prekės ženklas: You2toys
0 atsiliepimų
29.95 € Nori pigiau?
Nemokamas pristatymas

Prekės aprašymas

Natūralumas visada yra puikus pasirinkimas! Leiskite Jums pristatyti – Nature Vibe. Šis žaisliukas yra 17,8 cm ilgio ir 3,1 – 4,6 skersmens. Šis mažiukas yra puikus pasirinkimas ieškant nei didelio, nei mažo, o vidutinio dydžio penio formos vibratoriaus, kurio įterpiamas ilgis – 13,5 cm. Natūraliai atrodantis vibratorius puoštas didele galvute ir išraiškingu venų raštu, o artėjant į galą, stimuliuojančiais iškilimais. Žaisliukas yra lankstus ir prisitaikys prie bet kokios Jums tinkamos pozicijos. Vibratoriaus galingas, tylus variklis Jus iš karto sujaudins, o septyni vibravimo režimai, tik paspaudus mygtuką, neleis Jums jo padėti į šalį.

Rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS
Ilgis: 17,8 cm
Diametras: 3,1 – 4,6 cm
Spalva: kūno
Funkcijos: 7 vibravimo režimai
Baterijos: 2 x AA (nepridedamos)

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.