Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vyriški feromoniniai kvepalai Allure Musk Pen (6ml)

Prekės ženklas: Shots
0 atsiliepimų
8.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Kvepalai - puiki įvaizdžio dalis. Tinkamas kvapas padeda labiau pasitikėti savimi, bei padeda pritraukti priešingos lyties dėmesį.

Mėgaukitės feromonų skleidžiamu kvapu ir džiaukitės moterų dėmesiu. Šie kvepalai garantuotai atkreips moterų dėmesį ir padės Jums jas vilioti.

Kvepalų pakuotė itin diskretiška ir mažo dydžio. Feromonų efektas laikosi iki 6 valandų.

Naudojimas: purkškite pulsuojančias vietas - kaklą, riešus, už ausų. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, venkite kontakto su akimis.

Kvapas: muskuso

Kiekis: 6 ml

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.