Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Yesforlov teptukas Delicious brush

Prekės ženklas: YesforLov
0 atsiliepimų
24.90 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Jums ir jūsų antrajai pusei - intymus ir unikalus produktas, kuris privers nubučiuoti visą kūną taip svaiginančiai ir maloniai. Saldi tapyba ant kūno susijungusi su jūsų lūpomis ir liežuviu, sukurs nepakartojamų akimirkų. 

Teptukas itin patogaus naudojimo, tereikia pasukti ties pasirinkimu ON, ir spustelėjus buteliuką - gelį galėsite naudoti ir tepti ten kur geidžiate, taip pat ir intymiose zonose. 

Komplekte taip pat yra pridėta maža pakuotė „sproginėjančių" saldainiukų - naudokite kartu su geliu ir eksperimentuokite su savo norais ir pojūčiais. Po naudojimo teptuką nuplaukite po šiltu vandeniu ir uždėkite dangtelį. 

Gelis yra itin malonaus obuolių ir aviečių skonio. 

Dermatalogiškai ir kliniškai patikrintas. Tinka veganams.

Tūris: 50 ml. 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.