Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Šiuo metu prekės neturime. Pranešti, kai bus?

Žaidimas Naughty Play 10 Languages

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
16.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Įberkite aistros ir intrigos prieskonių į savo seksualinį gyvenimą. Jaudinantis žaidimas porai, kuris  paįvairins meilės žaidimus ir suteiks itin intriguojančius bei nepaprastai karštus pojūčius.

Žaidimą sudaro speciali lenta, joje slepiasi net 24 iššūkiai, kurie neabejotinai suteiks pikantiškų atspalvių Jūsų seksualiniam gyvenimui.

Žaidimas yra prieinamas 10 kalbų: anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių, olandų, lenkų, rusų, italų, švedų ir norvegų. 

Praskaidrinkite meilės rutiną ir pradėkite žaisti!

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.