Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Laivų mūšis (lietuvių kalba)

Prekės ženklas: OpenMity
0 atsiliepimų
24.95 € 21.00 €
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Šis romantiškas žaidimas iš esmės pralaužia ledus, skatina pasitikėjimą savimi, ragina išbandyti ir mėgautis žaidimo metu teikiama veikla ir linksmybėmis. Kadangi kiekviename žaidime reikia šiek tiek varžytis, yra specialus seksualinis prizas, skirtas pirmajam žaidėjui, nuskandinusiam visus savo partnerio laivus. Šis žaidimas yra kūrybinis ir su seksualiniu posūkiu. 

25 preliudijos idėjos - priminti vienas kitam apie preliudijos svarbą.

25 sekso idėjos - linksminkitės ir džiaukitės vienas kitu, kad Jūsų naktis taptų ypatinga.

Intymi veikla vizualizuojama naudojant seksualias iliustracijas, todėl kortelėse galite lengvai identifikuoti veiklą. Taip pat kortelėse yra ir tekstas, apibūdinantis veiklą. 

Žaidimas lietuvių kalba.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.