Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Romantic Heart

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
19.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Paprašykite partnerio įjungti romantiškiausią Jūsų dainą. Padarykite iš rožių žiedlapių ar žvakių taką į vietą, kurioje Jūsų partnerio laukia staigmena. Papasakokite apie romantišką svajonę ir paklauskite ar mylimasis pasiruošęs ją įgyvendinti.

Romantic Heart yra drąsus ir viliojantis žaidimas Jums ir Jūsų partneriui. Bet kuris iš Jūsų, naudodamas pincetą, iš dėžutės išima vieną iš šimto popierinių ritinėlių su užduotimi. Kas dabar nutiks? Ar tai bus nuostabus ir jaukus laikas kartu, ar intymus ir aistringas vakaras?

Ši dovana nepalyginama su jokiu kitu žaidimu, nėra jokių laiko apribojimų, o Jūs abu būsite nugalėtojai. Galite naudoti šią dovaną bet kuriuo paros metu ir kartais nustebinti savo partnerį romantišku atokvėpiu. Kai kurias užduotis galima atlikti iškart, tačiau surengus romantišką vakarą ar paruošus jaudinančią staigmeną, laikas kartu bus dar malonesnis. 

Anglų ir ispanų kalbomis.

 

 

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.