Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas porai Sex Talk

Prekės ženklas: Tease & please
0 atsiliepimų
5.95 € Nori pigiau?
Jums taip pat pravers

Prekės aprašymas

Juokaujate apie seksą su draugais, bet ar tikrai jiems pasakojate viską, ką darote, galvojate ar slapta svajojate? Kiek esate pasirengę atskleisti apie save ir kaip gerai nuspėjate draugų erotines fantazijas?

54 įvairūs, stebinantys ir iššūkius keliantys klausimai, kurie suvilios Jus ir Jūsų komandos draugus seksualiausiomis temomis. Kiekvienas pakaitomis ištrauks kortelę su klausimu, panašiai kaip šie pavyzdžiai:

  • Duokite komandos draugams patarimų dėl nuostabaus erotinio pasimatymo su mylimuoju.
  • Ar Jūs kada nors turėjote lytinių santykių, kai buvote nenusiteikę? Kodėl? Ar pradėjus Jūsų nuotaika pasikeitė?
  • Kaip Jūs pirmą kartą sužinojote apie seksą? Ką tada apie tai manėte?

Tegul Jūsų draugai žaidėjai nustebina seksualinėmis fantazijomis ir pageidavimais, nes... ar žinote jų norus ir ribas? 

Klausimai padės atskleisti atsakymus, linksmas akimirkas, rimtas mintis, seksualius atradimus ir, svarbiausia - smagiai praleisti laiką kartu!

Žaidimas yra skirtas 2 ar daugiau žaidėjų ir gali būti žaidžiamas su bet kuo ir bet kur.

Žaidimas anglų kalba.

Prekės atsiliepimai

Parašykite savo atsiliepimą
  • Įvertinimas*
    Apie mus

    Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

    El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.