Blogas

5 keisti fetišai, apie kurios yra girdėjęs retas

Fetišas – tai daiktas ar reiškinys, skatinantis lytinį susijaudinimą. Kai kurių aistros yra tokios populiarios, jog nėra reikalo šias laikyti paslaptyje. Štai didelės krūtys ar stangrus užpakaliukas jaudina daug ką, tad, prasitarę apie savo fantazijas, tikrai nebūsite pašiepti ar palaikyti iškrypėliais. Tiesa, yra tokių fetišų, kuriuos žmonės saugo po devyniais užraktais ar net bando nuo jų patys pabėgti. Nekrofilija, zoofilija, autoasfiksija (savęs smaugimas ar dusinimas masturbuojantis) – iškrypusios aistros, vien savo pavadinimu sukeliančios nepasitenkinimą visuomenėje. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie fetišus, esančius savotiškame viduryje: juos sunku smerkti, tačiau negali ir laikyti norma. Jie...tiesiog keisti!
5 keisti fetišai, apie kurios yra girdėjęs retas

Podofilija (kojų fetišas). Jei žodyje pakeistume vieną raidę, gautume protu nesuvokiamą nusikaltimą, o dabar tai tėra nekalta meilė...kojoms. Ne paslaptis, jog šį potraukį turi daug žmonių, ne išimtis ir garsenybių pasaulis.

Knismolagnia (kutenimo fetišas). Vienus kutenimas verčia kvatotis, kitus – seksualiai susijaudinti. Beje, sekso reikmenų parduotuvėse galima rasti įvairių daikčiukų, suteiksiančių šiam žaidimui įvairovės (plunksnelės, uodegėlės, lazdelės ir kita). Aišku, puikiai tiks ir partnerės plaukai, išdykėliškai slystantys kūnu.

Eproktofilija (iš žarnyno išeinančių dujų fetišas). Faktą, jog žmonės yra nenuspėjamos būtybės, patvirtina ir švelniai tariant keista trauka...bezdalams. Tokį potraukį turinčius žmones jaudina mintis, jog šie, būdami didesniame sambūryje, gadina orą...Moterys, užuot pykusios ant savo vyrų, kurie, nesivaržydami leidžia dujas namuose, rūpestingai pasiteiraukite, gal tai juos tiesiog...jaudina?

Plušofilija (pliušinių žaisliukų fetišas). Meškiukas, kurį, prieš nakties miegą, apsikabina mažylis, nebūtinai yra toks nekaltas. Nedidelė dalis žmonių, liesdami švelnius pliušinius žaisliukus ar tiesiog į juos žiūrėdami, pajunta lytinį susijaudinimą. Sakoma, jog leidžiama viskas, kol tai nekenkia kitų gerovei ir saugumui. Įdomu, ką apie tai pasakytų pliušinis meškiukas, jei tik galėtų kalbėti?

Mechanofilija (technikos fetišas). Moterys, kurių vyrai dienų dienas leidžia garaže, dažnai juokauja, jog turi keturratę konkurentę. Ne iš piršto laužtas teiginys! Įrodyta, jog dalis žmonių, žiūrėdami į techniką, šią konstruodami ar remontuodami, jaučia ir lytinį pasitenkinimą.

Gali prireikti nemažai laiko, kol kitam poros nariui vienas ar kitas fetišas pradės atrodyti normaliu ar bent jau pakenčiamu. Idealiausiu atveju tai tampa ir galimybe paįvairinti seksualinį gyvenimą. Kaip bebūtų, santykiuose visuomet svarbu atvirumas. Priešingu atveju, slepiant savo aistras, šios gali peraugti į kur kas didesnes psichologines problemas.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.