Blogas

BDSM pradedantiesiems – žaidimas su raiščiais

Žaidimas su raiščiais – puikus pasirinkimas norintiems pradėti praktikuoti BDSM. Kodėl? Nes daugelis žmonių ir taip turi daugybę daiktų namuose, kuriuos būtų galima panaudoti kaip raiščius (šalikai, skaros, medžiagos skiautės), bei visiškai nereikia jaudintis, jog šiuos daiktus ras svečiai ar kiti namuose esantys žmonės. Gi žymiai lengviau paaiškinti, kodėl jūsų lagaminas užpildytas šilko audiniais nei grandinėmis, virvėmis ar antrankiais. Visgi, kad ir koks paprastas bei nekeliantis jokių sunkumų atrodytų šis užsiėmimas, reikia žinoti tam tikrus dalykus, prieš užsiimant šia seksualine veikla.
BDSM pradedantiesiems – žaidimas su raiščiais

Gerai pažinokite savo partnerį

Labai svarbu jaustis patogiai bei saugiai su savo partneriu (-e), su kuriuo (-ia) praktikuosite šį užsiėmimą. Pasikalbėkite apie limitus bei kokios yra jūsų abiejų ribos – tai reikalinga tam, jog nė vienas iš jūsų nesijaustų blogai ar nejaustų nepakeliamo skausmo tokio sekso žaidimo metu. Visa tai turėtų nešti tik malonumą bei seksualinį susijaudinimą, o ne nepatogumą ar kažką, kas būtų lygu laiko švaistymui. Taip pat vertėtų susitarti tam tikrą ženklą gestų ar žodžių pavidalu, kuris reikštų griežtą stop. T.y., jei kažkuriam viskas pasirodytų ne taip, kaip tikėjosi – nemalonu bei nesmagu, partneris galėtų iš karto sužinoti, kada visus šiuos žaidimus reikia baigti.

Dėmesingai išsirinkite medžiagą

Yra labai daug faktorių, kuriuos reikia apmąstyti, besirenkant medžiagą raiščiams. Pavyzdžiui, šilkas bus puikus pasirinkimas šiltuoju metų laiku, kai tuo tarpu vilna ar medvilnė idealiai tiks šaltuoju sezonu. Be abejo, svarbiausias dalykas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį – ar medžiaga maloniai liečiasi prie jūsų kūno. Jei taip, nedvejokite ir rinkitės ją! Tačiau taip pat nepamirškite ir medžiagos storio – kuo storesnė medžiaga, tuo ji tvirčiau laikys.

Jei ketinate kažką įdėti į surištosios (-ojo) burną, būkite atsargus

Norint išbandyti tai, reikia nepaprasto atsargumo. Medžiagos skiaute užkimšta partnerio ar partnerės burna gali jam ar jai kelti diskomfortą dėl gerklės dirginimo ar net sukelti vėmimą. Kad to neatsitiktų, stebėkite partnerio siunčiamus signalus ar rodomus ženklus. Tuo tarpu jei būtent jūs esate surištas (-a) raiščiais, nebijokite parodyti partneriui, kai kažkas ima tekėti jums nemalonia linkme. Juk visa ši veikla turi remtis vienu vieninteliu principu – teikti malonumą abejoms pusėms!

Apdairiai elkitės su partnerio (-ės) kaklo sritimi

Kaklas labai jautri kūno vieta, todėl daugelis problemų gali kilti nuo to, jei suveršite partnerio ar partnerės kaklą raiščiu pernelyg stipriai. Tad rišdami kaklą, įsitikinkite, jog raištis bus pakankamai laisvas bei nesužeis jūsų antrosios pusės. Būtų dar geriau, jei kaklo raištį pakeistumėte į aistringus bučinius ar net švelnius įkandimus ties šia sritimi.

Nenerkite stačia galva į BDSM

Nors kai kurie aštresnių nuotykių ieškotojai mieliau rinktųsi virves ar antrankius, skaros bei kito pavidalo raiščiai ne ką prastesnis pasirinkimas, ypač tiems, kurie tik nori pradėti užsiimti BDSM. Atliktas teisingai, šis būdas nesukels skausmo ir taps puikia BDSM žaidimų pradžia. Išbandžius tai ir įsitikinus, jog ši veikla jums patinka, be jokios abejonės, galėsite pereiti ir prie sunkesnių BDSM rūšių.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.