Blogas

BDSM pradžiamokslis

BDSM yra trumpinys, kilęs iš anglų kalbos (bondage & discipline, dominance & submission), reiškiantis surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą.
BDSM pradžiamokslis

Jei jau seniau norėjote išbandyti BDSM, bet vis tam neprisiruošėte, dabar – tam tinkamiausias laikas! Klystate, kad šios „vergovės“ priemonės kainuoja labai brangiai, kai kurias jų galite pasidaryti ir patys, tačiau tikrai turite bent kartą tai išbandyti!

BDSM leidžia išreikšti jausmus, kurių tikrai negalima reikšti visuomenėje: mes visi puikiai žinome, kad negalime panaudoti jėgos, norint kažką nubausti, tačiau tai galima daryti abiems partneriams sutinkant intymioje erdvėje. Vis dėlto, visų pirma reikėtų laikytis pagrindinės taisyklės – tai, ką norite, jog patirtų partneris, visų pirma turite išbandyti patys.

Vergovė

Galite panaudoti šilko virvę ir kabliukus: savo partnerio rankas ir kojos turi būti išskėstos. Suriškite rankas ir virvę kabliukais prikabinkite prie lovos. Tai nesukels jokio skausmo, tačiau tikrai labai kaitins kraują.

Drausmė

Pabarstykite birių kruopų ant grindų, pavyzdžiui, ryžių, ir liepkite partneriui atsiklaupti. Jūs galite priešais jį (ją) masturbuotis, ir neleisti liestis. Galite surakinti rankas antrankiais ar surišti virve.

Sadizmas

Įsigykite peilį, kurį naudosite sadistiniams žaidimams. Jį galite naudoti ir sau, ir partneriui. Peilis, žinoma, neturi būti aštrus, tačiau, kad sudarytumėte aštrumo įspūdį, porą valandų palaikykite peilį šaldiklyje. Partneriui (partnerei) užriškite akis, ir lieskite peiliu erogenines zonas. Žinoma, su šiuo daiktu reikia elgtis atsargiai ir nesužeisti.

Mazochizmas

Skausmo suteikimas gali tikrai jaudinti, pavyzdžiui, šlaunies veržimas guma. Žinoma, nereikėtų to daryti ilgai – skausmas turi būti labai trumpalaikis. Be to, veržimas guma gali palikti raudonų žymių. Tai galite naudoti tiek sau, tiek ir savo partneriui (partnerei).

Kaip matote, galite išbandyti BDSM ir neišleidžiant krūvos pinigų, tačiau kad ir ką darytumėte, būkite atsargūs. Taip pat, jei nekantraujate, galite išbandyti BDSM rinkinius.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.