Blogas

Ką verta žinoti apie auskarus speneliuose bei intymiose vietose? (Moterims)

Toms moterims, kurios svarsto apie galimybę įsiverti auskarą į intymias vietas (pirsingas) arba spenelius – viskas nėra taip paprasta. Nors profesionalai auskarą įverti, kur tik jūs norite, gali tikrai nesunkiai, tai, kaip šį papuošalą bei savo kūną prižiūrėsite jau po įvėrimo, gali daryti didelę įtaką jūsų fizinei bei seksualinei sveikatai. Nepaslaptis, kad tai ir gražu, ir seksualu, bet pastarosios dvi sąvokos neretai gali prasilenkti su gera savijauta ar net sveiku protu. Kad taip nebūtų, pateiksime jums svarbią informaciją, kurią svarbu žinoti prieš ryžtantis tokiam žingsniui.
Ką verta žinoti apie auskarus speneliuose bei intymiose vietose? (Moterims)

Auskarai speneliuose

Seniau taip darydavo tik „pankės“ ir „gotės“, o dabar auskarai speneliuose yra dažnas reiškinys. Net tokios žvaigždės, kaip sesės Kylie ir Kendall Jenner, Kristen Stewart, Christina Aguilera, Rihanna bei dar daugelis vienu ar kitu metu turėjo arba vis dar turi papuošimus, įvertus į spenelius. Apart estetinių pasikeitimų, pradurti speneliai visada būna kieti, todėl nuotraukos bei pats jausmas liečiant krūtinę dažnai yra malonesnis ir jums pačiai, ir jūsų partneriams. Įvertas spenelis taip pat padidina krūties jautrumą (į gerąją pusę), todėl jausite didesnį malonumą pati arba kai jums stimuliuoja krūtis.

Moterims, kurių speneliai yra labai jautrūs, vertis auskarą gali būti šiek tiek ekstremalu, tačiau toms, kurių krūtys ir speneliai pasižymi gana didele nejautra arba joms tiesiog trūksta tos sensacijos – toks žingsnis bus tiesiog tobulas. Jeigu ieškote stipresnių pojūčių, tai nušausite du zuikius vienu šūviu. Masažuojamos krūtys ir visaip kitaip stimuliuojami speneliai padidins lytinį susijaudinimą itin smarkiai. Kai kurioms moterims pakaks tik spenelių ir krūtų stimuliacijos, kad būtų pasiektas orgazmas.

Dažniausiai speneliai praduriami horizontaliai, tačiau jūs galite rinktis ir pačių įvairiausių kitų krypčių. Kaina priklausys nuo salono ir jūsų auskaro (ar jis prabangus ar šiek tiek paprastesnis). Infekcijos rizikos nėra, jeigu viską darote profesionalioje aplinkoje, vadovaujatės meistro(-ės) duotomis instrukcijomis. Tokiam žingsniui pasiruoškite atidėti bene 3-4 mėnesius. Auskarai užgis tik po tokio ilgo laiko, o su jais negalės būti jokio kontakto maždaug 1-2 savaites, reikės vengti plaukiojimo, baseinų, pirčių... Dėl skausmo, vėl gi, spekuliuoti galima daug, bet čia, kaip ir su maistu – vieniems skanu, kitiems ne. Skausmo lygis irgi priklauso nuo to, ar jūs jį toleruojate, anatominės savybės irgi daro didelę įtaką. Moterys, kurios jau turi auskarų žino tai, kad visa procedūra įvyksta gana greit, todėl kentėti, kaip dėl didelės tatuiruotės – neteks.

Deja, ne kiekvienos moters fiziologija yra tinkama spenelių auskarams, todėl čia reikėtų meistrų nuomonės, kad jie galėtų viską įvertinti ir pateikti profesionalią nuomonę.

Auskarai intymioje zonoje

Tai yra kiek retesnė, tačiau vėlgi, vis labiau populiarėjanti kūno puošybos forma. Kaip ir su auskarais speneliuose, jie atlieka ne tik estetinės pusės užduotis, tačiau gali ir gerokai pagerinti seksualinę gyvenimo kokybę. Sakoma, kad vien žaidžiant su klitorio auskaru, kai kurioms moterims įmanoma patirti be galo stiprius orgazmus.

Didžiausia auskaro klitoryje nauda – pakeliama seksualinio gyvenimo kokybės kartelė. Kadangi jis būna įveriamas šalia labai jautrių kūno taškų, nereikia daug technikos ar specifinių veiksmų, kad nervinės galūnės būtų stimuliuojamos itin stipriai bei teisingai. Moterys, turinčios auskarą klitoryje sako, jog šis aksesuaras padeda pasiekti kulminaciją daug daugiau pozų, kai kada atrakina ir daugybinius orgazmus, kitos sako, kad orgazmai būna tokie stiprūs, kad net ištrykšta ašaros. Būna visko, tačiau absoliuti dauguma šį auskarą turinčių moterų nė nedvejotų sutikti su teiginiu, kad tai gerina seksą.

Tiesa, įsiverti auskarą į klitorį nėra taip paprasta. Visų pirma tai meistrai turi būti be galo patyrę ir techniški. Ne visi salonai daro tokius auskarus, moterys kai kada vyksta į kitus miestus, net kitas šalis, kad joms būtų atlikta tokia procedūra. Įvėrimas kainuos daugiau nei auskaro į ausį, liežuvį ar net spenelius. Tai – savaime suprantama, kadangi reikalaujama daug daugiau delikatumo, precizikos. Klitoris veriamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai – rinktis jums.

Kūnas irgi daro įtaką vėrimui. Jeigu jūsų anatomija nėra tinkama, meistrai gali atsisakyti daryti procedūrą, kadangi jums vėliau nuo to bus tik blogiau. Kaip ir su auskarais speneliuose – vadovaukitės meistrų duotomis instrukcijomis, pirsingą darykite tik patikimoje įstaigoje su gera reputacija. Pasiruoškite, kad meistrams prieš procedūrą reikės parodyti savo intymiąsias vietas ir jie priims sprendimą. Kol auskaras gyja, saugokite jį nuo kūniškų skysčių, muilų, nesėdėkite vonioje – visa tai gali sudirginti ir sukelti infekciją. Keletą savaičių mylėkitės arba žaisliukus naudokite tik su prezervatyvu (geriausia – neutraliu). Visokeriopai viskas sugyti turėtų per du mėnesius.

Skausmo tikriausiai bus, bet viskas yra labai individualu, todėl spėlioti nereikėtų. Galų gale, jeigu pasiryžote tokiai permainai, pora sekundžių skausmo neturėtų jūsų atbaidyti.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Superine parduotuve!
  Daiva
  Platus asortimentas, greitas pristatymas
  Vile
  Beveik kasdien naujos prekės, svetainė greita, patogi, o pristatymas itin greitas ir konfidencialus. ;) Šaunuoliai
  Vaida
  Patogus puslapis, viską lengvai randu, nereikia klaidžioti ir ieškoti kur galėtų būt viena ar kita prekė. Plius greitas pristatymas. Šaunu ;)
  M
 • Platus asortimentas, visada nustebina naujovės, kartu su vyru galime pakurstyti ugnelę miegamajame. Ačiū už greitą prekių pristatymą, aiškius prekių aprašymus ir kokybiškas prekes.
  Lojalioji
  Patys geriausi atsiliepimai. Telefonu visada gaunu kokybišką konsultaciją, o pristatymas greitas ir operatyvus. Prekės taip pat aukščiausios kokybės, dar nė karto neteko nusivilti. Visada perku čia ir tik čia!
  Agnė
  ačiū už operatyvumą, už nuostabias prekes. niekad ši svetainė nėra nuvylusi!
  Nuolatinė klientė
  Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
 • SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Perku tik is sios parduotuves, nes geriausios kainos ir kokybe
  Mantas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.