Blogas

12 pasiruošimo žingsnių analiniam seksui

Nepaisant to, ką rodo porno filmai ar siūlo pop kultūra, nėra realu, kad spontaniškai galėsite užsiimti analiniu seksu be tinkamo pasiruošimo. Ir kalbame ne tik apie higieną ir lubrikantą, tačiau norėdami pasiruošti analiniam turėtumėte tam skirti nors keletą savaičių, o geriau net keletą mėnesių tam, kad paruoštumėte savo kūną.
12 pasiruošimo žingsnių analiniam seksui

Šis procesas vadinamas analiniu pasiruošimu ir iš esmės tai serija pratimų, kurie padės paruošti anusą analiniams žaidimams. Šio pasiruošimo metu turėsite anusą užpildyti (pirštais ar žaisliukais) ir palikti juos ten trumpam laikui (priklausomai nuo jūsų savijautos ir komforto lygio) tam, kad po truputį išplėstumėte anusą prieš pradėdami žaidimus su didesniais žaislais ar peniu.


Jei susidomėjote, štai keli patarimai:

 

1. Pagrindinis žingsnis dar niekam nepakenkė
Nesate tikras ar analinis pasiruošimas jums tinka? Jei jus domina
analiniai žaislai ir analinis seksas, niekada neprašausite nusprendę pasiruošti tam iš anksto. O analinis pasiruošimas yra ne kas kitas kaip pasiruošimas analiniam seksui ar analiniams žaislams.

 

2. Geriau iš pradžių išmėginti tai vienam, prieš darant tai su partneriu
Analinis žaidimas vienam gali padėti suprasti, ko tikėtis ir kokie pojūčiai jums maloniausi. Be to, nejausite jokio spaudimo, kurį galimai jaustumėte su partneriu.

 

3. Jei darote tai su partneriu, netylėkite
Įsitikinkite, jog analinių žaidimų metu, ypač, jei darote tą pirmą kartą, abu aiškiai išsakote savo pojūčius. Gali būti, jog norėsite tylėti ir susitelkti į tai, ką jaučiate, bet jei jūs esate analinio gavėjas, o partneris praktikuojasi su jumis, turėsite kalbėti viso proceso metu tam, kad partneris žinotų ar jums malonu ir ką jaučiate.

 

4. Jei norite, išsituštinkite ar palįskite po dušu prieš tai
Jei esate susirūpinęs dėl higienos, netvarkos rizika yra gana maža. Jei sveikai maitinatės ir tuštinatės reguliariai, to turėtų pakakti, jog jūsų analinė anga liktų švari.

 

5. Jums greičiausiai prireiks laiko, todėl būkite kantrus
Analiniai malonumai reikalauja tinkamo pasiruošimo, o jam reikia skirti laiko ir kantrybės. Analiniam pasiruošimui reikia pastovumo tam, kad po truputį galėtumėte naudoti vis didesnius žaisliukus ar pirštus, jei jūsų tikslas yra penis ar
falo imitatorius. Taigi, jei naudojate analinių kaiščių rinkinį, nespauskite savęs ir neskubėkite. Tam gali prireikti savaitės ar daugiau, kol galėsite panaudoti didesnį kaištį. Svarbu, kad nejaustumėte diskomforto, o jokio laiko limito tiesiog nėra.

 

6. Išsirinkite tinkamą lubrikantą ir negailėkite jo
Vagina lubrikuojasi pati, tačiau anusas ne, tai reiškia, kad analiniai malonumai gali būti labai skausmingi, be to, galite įplėšti odą ir pasigauti infekciją, jei nenaudosite reikiamo kiekio lubrikanto. Analiniam seksui rekomenduojame rinktis
silikono pagrindo lubrikantą, o ne vandens, nes silikono pagrindo lubrikantai išlieka ilgiau. Tačiau, tokio lubrikanto negalėsite naudoti su silikoniniais sekso žaisliukais, nes jis gali sugadinti medžiagą.

 

7. Orgazmas prieš analinį irgi padeda
Orgazmas prieš analinį seksą padės atsipalaiduoti analiniams raumenis, todėl bus mažiau pasipriešinimo ir skausmo.

 

8. Pradėkite nuo savo pirštų
Kad pasipraktikuotumėte tam puikiai tiks jūsų mažasis pirštas įvestas į anusą iki krumplio. O kai tai nekels diskomforto, galėsite įvesti didesnius pirštus, pavyzdžiui, nykštį.

 

9. Iš pradžių venkite didelio dydžio analinių žaislų
Jei nusprendėte pradėti nuo analinių kaiščių, pradėkite nuo mažesnio dydžio žaisliuko. Galite išmėginti kaištį, kuris būtų kiek platesnis nei jūsų pirštas. Nepamirškite, kad analinis kaištis turi plokščią pagrindą, todėl nepasimes jūsų analinėje angoje. Kuo didesnis žaisliuko pagrindas, tuo lengviau kontroliuoti žaisliuką. Taip pat rekomenduojame nesirinkti labai bukų žaisliukų, nes turėtumėte neskubėti ir nepersistengti su dydžiu.

 

10. Giliai ir lėtai kvėpuokite
To nedarydami galite pajusti neigiamą įtaką. Jei įsitempsite, automatiškai įsitemps ir jūsų analiniai raumenys, o tai sukelia skausmą. Gilus ir lėtas kvėpavimas padės atsipalaiduoti.

 

11. Neskubėkite!
Nėra prasmės skubėti ir staigiai kažką kišti į anusą ar kažką iš jo traukti. Būkite labai švelnus ir jauskite kaip raumenys tempiasi. Prieš ką nors įvesdami į anusą, gausiai panaudokite lubrikanto tiek prie analinės angos, tiek ant pačio objekto.


12. Klausykite savo kūno: jei skauda, sustokite
Pažeisti analinės zonos audinį įmanoma net ir naudojant lubrikantą, todėl neskubėkite ir pasikliaukite pojūčiais. Kai kūnas priešinasi, reiškia jis sako, jog nėra pasirengęs.
Saugaus malonumo!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.