Blogas

Analinis orgazmas – realybė ar mitas

Daug moterų net ir prieš pabandydamos analinį seksą nežino, jog egzistuoja analinis orgazmas. Medijoje sklando teigimai, jog analinio orgazmo tiesiog nėra, kad tai pramanas ir mitas. Kad vyrai gali patirti orgazmą per analinę angą – faktas, tačiau su moterimis ir analiniu seksu viskas yra šiek tiek komplikuočiau. Tačiau štai tam tikri faktai apie analinį orgazmą.
Analinis orgazmas – realybė ar mitas

Jis egzistuoja

Taip, tai tiesa – ir moterys gali pasiekti maksimalią seksualinę palaimą vien analinės stimuliacijos metu. Vis dėlto analinio orgazmo tikimybė yra tikrai mažesnė nei įprasto vaginalinio. Tačiau, kadangi daugybė nervinių galūnių, raumeninių audinių ir kitų organizmo dalių analinėje angoje yra glaudžiai susiję su jūsų genitalijomis (vyrams ir su prostatos liauka), orgazmą pasiekti stimuliuojant vien išangę – įmanoma. Ten nervinių galūnių yra ne ką mažiau nei pačioje makštyje, todėl tinkama stimuliacija bei aplinkybės tikrai prives prie „O“.

Kaip jį pasiekti?

Nėra vieno atsakymo į šį klausimą. Kaip ir su paprastu orgazmu ar tiesiog pomėgiais ir malonumais – visų mūsų kūnai bei norai yra skirtingi. Kas vienai moteriai gali sukelti patį didžiausią malonumą, kitai tebus per švelnu arba kaip tik per šiurkštu. Vis dėlto galima stebėti tam tikrus dalykėlius ir smulkmenas, kad padidintumėte analinio orgazmo tikimybę. Visgi, labiausiai čia padės savo partnerės(-io) pažinimas ir mokėjimas prisitaikyti prie situacijos. Štai svarbiausi aspektai, kurie priartins prie analinio orgazmo:

 • Lubrikantas – analinei stimuliacijai jis yra tiesiog būtinas. Kad išvengtumėte traumų ar skaudžios sueities – padidinkite praslydimą su lubrikantu. Jis ne tik pavers sueitį malonesne, bet žaidimais galėsite mėgautis ilgiau. Kadangi analinė anga natūralios lubrikacijos suteikti nelabai gali, lubrikantas bus protingas indėlis į analinio orgazmo paiešką.
 • Žaisliukai – analinis seksas neturėtų būti iškart atliekamas su peniu. Pradėti reiktų nuo pirštų ir mažesnių kaiščių ar analinių kamuoliukų. Po truputėlį žaisliukus reikėtų didinti, nes pirmas kartas su tokiu dideliu objektu kaip penis gali būti skausmingas, o pradėjusios naudoti žaisliukus galėsite daug greičiau pasiekti orgazmą ir save geriau pažinsite.
 • Progresyvus didinimas – tempo ir apimties. Po tam tikro laiko analinė anga apsipras su reguliaria stimuliacija ir tiek analinės sueities metu, tiek žaidimais su sekso žaisliukais galėsite mėgautis daug intensyviau.
 • Tinkama poza – pozicija ir patogumas čia yra patys svarbiausi. Kuo patogesnėje pozoje būsite ir kuo labiau atsipalaiduosite, tuo labiau išaugs analinio orgazmo tikimybė. Analiniame sekse labai svarbu patogumas, kad audiniai jaustų kuo mažesnę įtampą.
 • Papildomi „užsiėmimai“ – analinės stimuliacijos metu galite žaisti ir su savo makštimi. Taip pat galima analinę angą stimuliuoti ir vaginalinio ar oralinio sekso metu.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.