Blogas

Kelios labai paprastos pozos analiniam seksui

Jeigu planuojate pradėti arba neseniai pradėjote eksperimentuoti su analiniu seksu, šis straipsnis jums bus naudingas. Tačiau jis tiks ir tiems, kurie nori šiek tiek supaprastinti bei paversti analinius žaidimus labiau kasdieniu malonumu. Dažnai šio akto atsisakoma dėl to, jog didelė tikimybė jausti fizinį diskomfortą. Beje, nepamirškite lubrikanto. Aprašysime kelias pozas, kurios padės analiniu būdu mylėtis daug paprasčiau.
Kelios labai paprastos pozos analiniam seksui

Atvirkščias misionierius

Kaip daryti: ji atsigula ant pilvo, jis įeina į ją iš nugaros. Poza iš tiesų yra šuns stiliaus variacija, kai moteris ne klūpi, o guli ant pilvo.

Ši poza yra ne tik labai patogi, bet jam irgi bus nesunku į jus įeiti. Jeigu tinkamai apšilsite, ši poza leis pilnai pasimėgauti aktu. Taip pat galite pasidėti pagalvę po pilvu ir taip papildomai stimuliuokite klitorių ar kitas kūno vietas, kad pojūčiai būtų tik dar stipresni.

Misionierius

Kaip daryti: ji atsigula ant nugaros, vyras įeina į ją iš viršaus.

Ši poza nėra sudėtinga, tačiau analiniame akte ji reikalauja gero išpildymo. Į analinę angą patekti iš viršaus nebus taip parasta, kaip gali pasirodyti. Be to, turite būti labai atidūs, kad viskas vyktų sklandžiai, nes misionieriaus poza analiniam aktui nėra visiškai pritaikyta, bet visas įdomumas tame, kad galima sugalvoti įvairių papildomų stimuliacijų ar žaidimų, kurie gal net pavers tokią sueitį magiška.

Jojikė

Kaip daryti: davėjas atsigula ant nugaros, kojos ištiestos arba šiek tiek sulenktos, gavėja(-as) ateina ir atsisėda, leisdama(-as) įeiti davėjui iš viršaus

Pasirodo, po šuns stiliaus tai yra pati mėgstamiausia analinio sekso poza tarp jį praktikuojančių žmonių. Jojikės pozoje tiek gavėja(-as), tiek davėjas gali reguliuoti sueities dinamiką, stimuliacijos stiprumą ir užsiimti papildoma stimuliacija.

Šuns stilius

Kaip daryti: davėjas atsiklaupia ant kelių, o gavėja(-as) jau laukia atsiklaupęs ant keturių, geriausia, kad sėdmenys būtų šiek tiek kilstelėti, o žiūrint iš šono gavėjo(-os) nugara sudarytų šiokį tokį įlinkį

Šuns stilius analiniame sekse yra tikriausiai dažniausiai praktikuojama poza. Kodėl? Tikriausiai todėl, kad iš to kampo davėjai gali gerai matyti kur įeiti ir kaip giliai jie stimuliuoja savo partnerių išangę. Naudokite šildantį lubrikantą, jei norite gerokai stipresnių emocijų. Be to „šuniuko“ pozoje galima neblogai varijuoti gylį, greitį ir papildomai stimuliuoti kitas kūno vietas.

Šaukšteliai

Kaip daryti: abu partneriai atsigula ant šono ir davėjas įeina iš nugaros

Šaukštelių pozą labai mėgsta vyrai, nes čia gana daug nesistengiant galima daug ką pasiekti. Moterims ši poza patinka, nes čia daug fizinio artumo ir kontakto, intymių akimirkų, glamonių bei kitokios aistros apraiškos. Šaukštelių pozoje analinis seksas gali būti dar svaigesnis, jeigu įtrauksite vibratorių, kuris tuo pat metu stimuliuos klitorių.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.