Blogas

Kokius pojūčius moterims suteikia analiniai žaislai

Daugeliui analiniai žaislai ir analinis seksas yra svarstytinas. Žmonėms, kurie turi penį, analinė stimuliacija maloni, nes vyrai turi prostatą, o jos stimuliacija suteikia nepakartojamų pojūčių. Tiesą pasakius, anot sekso žaislių gamintojo “LELO”, prostatos orgazmai yra 33 procentais stipresnį, nei penio orgazmai. Tačiau žmonėms, turtintiems vaginas, analinė stimuliacija sukelia dviprasmius jausmus. Kokia prasmė, kai nėra prostatos liaukos? Kodėl kai kurios moterys (ir kiti žmonės, neturintys penio) mėgsta analinius kaiščius?
Kokius pojūčius moterims suteikia analiniai žaislai

Žinoma, ne visos moterys mėgsta analinį seksą ir analinę stimuliaciją. Tiesą sakant, tą galima pasakyti apie bet kurios lyties žmogų. Yra žmonių, kurie analinį mėgsta, yra tokių, kurie jo nekenčia, taip pat, yra tokių, kuriems tai nesukelia nei didelio diskomforto, nei malonumo. Tačiau tikrai ne dažnas žmogus žino, jog yra tam tikrų fizinių priežasčių, dėl kurių analinis seksas gali patikti moterims. Pavyzdžiui, G-taškas gali būti stimuliuojamas ir per anuso sienelę.

Anusas ir vagina yra sujungti viena sienele, kurioje gausu jautrių nervų. Analinio kaiščio naudojimas gali stimuliuoti visus nervus, esančius toje srityje, tuo pačiu aktyvuodamas dubens dugno raumenis, kurio susitraukinėja orgazmo metu.

Taigi, paklausėme moterų, kokius pojūčius joms suteikia analiniai žaisliukai. Ar moterys gali patirti orgazmą dėl analinės stimuliacijos?

1. Primena dvigubą skverbtį

Analinio kaiščio naudojimas vaginalinės skverbties metu gali padėti įgyvendinti dvigubos skverbties fantaziją be trečio žmogaus poros miegamajame. Tai gali būti puikus būdas iš tikro išgyventi fantaziją be papildomo vargo ir potencialių problemų, kurios galėtų atsirasti, jei trečias žmogus įsibrautų į partnerių seksualinį gyvenimą. Prijunkite nešvankias kalbas ar porno ir gausite tikrai karštą ir seksualią situaciją!

Taip pat moterys sako, jog mėgsta analinius kaiščius naudoti BDSM žaidimams. Kai kurios net nešiojasi kelis su savimi tam atvejui, jei jų dominantas lieptų vieną įsikišti.


Jei tai jus stebina, pagalvokite apie tai: nešiojimasis kažko, kas visuomenėje yra tabu, gali būti labai seksualu, taip pat, gali padėti paaštrinti jūsų ir partnerio lytinį gyvenimą, jei jis tapo šiek tiek nuobodus.
Ir jei jums malonu vaikščioti su analiniu kaiščiu anuse, pasistenkite jį nešioti taip, jog nesuglumintumėte aplinkinių žmonių, kitaip sakant, pasilikite tai sau ir partneriui.

2. Tai tiesiog kažkas daugiau

Analinis seksas neprivalo būti jūsų mėgiamiausias dalykas tam, kad papildytų jūsų seksualinį gyvenimą. Pavyzdžiui, analinis gali būti puikus “priedas” vaginalinei stimuliacijai, bet vien tik analinės stimuliacijos jums gali nepakakti.

Kai turite iš ko pasirinkti su partneriu, niekada nenuobodžiausite. Daugybė porų mylisi ta pačia poza daugybę mėnesių ar metų, o tai sukelia nuobodulį. O galimybė pasirinkti kažką, ko galbūt nesiimsite kas kartą mylintis, yra puikus būdas santykius išlaikyti jaudinančius net tada, kai kartu esate daugybę metų.


Kitaip sakant, vertinkite net tuos sekso aktus, kurie nepriveda tiesiogiai iki orgazmo. Kodėl gi nepabandžius? Juk neprivalote tuo užsiimti kas kartą, kai mylitės.

3. Pilnumo jausmas

Kai kurie žmonės mėgaujasi pilnumo jausmu, kurį suteikia analiniai žaislai naudojami kartu su vaginaline stimuliacija arba be jos.

Tik nemanykite, jog pilnumas reiškia skausmą, iš tiesų yra visiškai atvirkščiai. Pilnumas sekso metu dažniausiai reiškia, jog žmogus jaučia, jog anusas yra įtemptas, tačiau, dažniausiai, be skausmo. Kai vaginalinio akto metu naudojamas analinis kaištis, iš tiesų jaučiatės pilnesnis, nei būtumėte be kaiščio.

Jei šis pojūtis jums malonus, būtinai pamėginkite analinį kaištį! Jums gali patikti įkišti jį prieš seksą, ar leisti įkišti partneriui sekso metu. Kad ir kaip nuspręsite, pilnumo jausmas garantuotas.

4. Tai nešvanku (gerąja prasme)

Daugeliui moterų analiniai žaidimai atrodo nešvarūs ir nešvankūs, tačiau tai labai seksualu.

 

Galiausiai, visų, kas bandė analinius žaidimus, patirtys skiriasi. Tačiau jei jūs ir partneris smalsaujate ir norite išbandyti analinius malonumus, žinokite, jog yra be galo daug galimybių, kaip analinį seksą galite integruoti į savo seksualinį gyvenimą.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.