Blogas

Kaip švęsite Valentino dieną? (APKLAUSA)

Artėja Valentino diena, kada meilė tiesiog tvyro ore...Tad, kodėl šią Meilės dieną nepradžiuginus savo antrosios pusės ypatinga staigmena? Juk Vasario 14 - oji ta diena, kada pabunda jausmai, o kunkuliuojanti aistra neleidžia pasakyti Meilės dienai ne! Visus, kurie nėra abejingi emocijoms bei meilei, kviečiame sudalyvauti Valentino dienos apklausoje. Kaip ir kiekvieną mėnesį, prekes.suaugusiems.lt vienam apklausos dalyviui įteiks erotišką dovaną, kuria galėsite mėgautis su savo antrąja puse minint Vasario 14 - ąją! Atsakydami į atvirus klausimus, savo galimybes laimėti kaip mat padidinsite. Linkime visiems meilės, meilės ir dar kartą meilės! Apklausos laimėtoją skelbsime Vasario 7 d.

Su prizo nugalėtoju susisieksime asmeniškai el. paštu. Konfidencialumą garantuojame!

* Neradus tinkamo atsakymo, prie atsakymų pasirinkimo Kita/Other įrašykite savo variantą.
 

Parduotuvės atsiliepimai

 • Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
 • greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
 • Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.