Blogas

Kaip švęsite Valentino dieną? (APKLAUSA)

Artėja Valentino diena, kada meilė tiesiog tvyro ore...Tad, kodėl šią Meilės dieną nepradžiuginus savo antrosios pusės ypatinga staigmena? Juk Vasario 14 - oji ta diena, kada pabunda jausmai, o kunkuliuojanti aistra neleidžia pasakyti Meilės dienai ne! Visus, kurie nėra abejingi emocijoms bei meilei, kviečiame sudalyvauti Valentino dienos apklausoje. Kaip ir kiekvieną mėnesį, prekes.suaugusiems.lt vienam apklausos dalyviui įteiks erotišką dovaną, kuria galėsite mėgautis su savo antrąja puse minint Vasario 14 - ąją! Atsakydami į atvirus klausimus, savo galimybes laimėti kaip mat padidinsite. Linkime visiems meilės, meilės ir dar kartą meilės! Apklausos laimėtoją skelbsime Vasario 7 d.

Su prizo nugalėtoju susisieksime asmeniškai el. paštu. Konfidencialumą garantuojame!

* Neradus tinkamo atsakymo, prie atsakymų pasirinkimo Kita/Other įrašykite savo variantą.
 

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.