Blogas

Drėgmės pasaulyje arba trumpa pažintis su pagrindinėmis lubrikantų rūšimis

Lubrikantą, tikėtina, galima rasti kone kiekvienuose namuose, kuriuose propaguojamas aktyvus seksas. Šį naudoja ne tik poros, bet ir vyrai bei moterys, bandantys pakilti į „9 dangų“ masturbacijos pagalba. Vadovautis vien kaina bei pardavėjų reklama nederėtų: norint, jog pirkinys patenkintų individualius poreikius, reikia susipažinti su skirtingų lubrikantų rūšių specifinėmis savybėmis.
Drėgmės pasaulyje arba trumpa pažintis su pagrindinėmis lubrikantų rūšimis
 • Lubrikantai, pagaminti vandens pagrindu. Šios rūšies lubrikantai gali būti naudojami užsiimant įvairių formų seksu, o, pastebėjus, jog priemonė išdžiūvo, tereikia šiek tiek vandens ir efektas vėl bus juntamas. Vandeniniai lubrikantai nėra lipnūs ir lengvai nusivalo, gali būti drąsiai naudojami su prezervatyvais bei sekso žaislais. Tiesa, šis lubrikantas nėra labai „skalsus“ – lengvai susigeria į odą, tad sekso metu priemonę gali tekti papildomai naudoti kelis kartus. Mėgstantys meilės žaidimus vonioje, turėtų ieškoti kitos lubrikanto rūšies – vandeninis lubrikantas bus tuoj pat nuplautas ir savo darbo neatliks.

 • Silikoniniai lubrikantai. Šios rūšies lubrikantai kainos atžvilgiu yra brangesni, tačiau užtenka mažo lašelio priemonės ir viskas einasi kaip „per sviestą“. Patraukli ir sudėtis: natūralus pH, dažniausiai nėra jokių kvapiklių bei kitų alergenų, tad tinka ir įvairių alergijų kamuojamiems žmonėms. Tiesa, silikoninis lubrikantas nėra skirtas oraliniam seksui (jei pabandysite, nieko nenutiks, tiesiog pastarojo skonis bei tekstūra nebus priimtina receptoriams), negali būti naudojamas su sekso žaislais. Ne visi silikoniniai lubrikantai gali būti naudojami ir su prezervatyvais, tad prieš įsigyjant priemonę, derėtų perskaityti ant pakuotės pateiktą instrukciją.

 • Aliejiniai lubrikantai. Lubrikantai, savo sudėtyje turintys įvairių kvapiųjų aliejų bei odą minkštinančių medžiagų, lytinei sueičiai nėra skirti, tačiau puikiai tinka masturbacijai ar viso kūno masažui. Svarbu žinoti, jog aliejiniai lubrikantai ant patalynės bei drabužių gali palikti sunkiai išplaunamus dėmes. Nėra tinkami naudoti su daiktais, sudėtyje turinčiais latekso.

 • Analiniam seksui skirti lubrikantai. Pastarieji pasižymi stipresniu bei ilgiau išliekančiu poveikiu. Atkreipkite dėmesį į pagrindinę sudėtinę medžiagą, iš kurios lubrikantas yra pagamintas. Silikoninis lubrikantas negalės būti naudojamas kartu su silikoniniais sekso žaislai. Jei jūsų intymių paslapčių dėžutėje pilna būtent tokių žaisliukų, rekomenduojama įsigyti vandens pagrindu pagaminto lubrikanto.

 • Paskaninti“ lubrikantai. Prisidėti prie kylančios temperatūros kilimo miegamajame gali ne tik prisilietimai ar garsai, bet ir skonis ar kvapas. Pastarąjį efektą sustiprina ir lubrikantai, savo sudėtyje turintys medžiagų, suteikiančių išskirtinį skonį bei kvapą. Šie lubrikantai tinka ne tik oraliniam, bet ir kitų formų seksui, gali būti naudojami kartu su sekso žaislais. Tiesa, pastaraisiais piktnaudžiauti nederėtų, kadangi kyla pavojus pakenkti lytinei moters sveikatai: tam tikros medžiagos (ypač cukrus) pažeidžia natūralų makšties pH, o tai įtakoja įvairių ligų atsiradimą. Išeitis – apsieiti be makšties ir aromatizuotų lubrikantų sąveikos ar atidžiai skaityti sudėtį ir ieškoti varianto, kuriame nebūtų cukraus.

 • Konkrečią funkciją turintys lubrikantai. Kai kurių rūšių lubrikantai, dėl sudėtyje esančių specifinių medžiagų, yra skirti ne tik drėgmės kiekiui ant lytinių organų padidinti, bet ir atlikti papildomą funkciją – šildyti ar vėsinti, padidinti jautrumą ar, priešingai, prisidėti prie ejakuliacijos atitolinimo. Ne visiems šių lubrikantų sukeliamas poveikis gali būti priimtinas, taip pat reikėtų būti atidiems, jog priemone tepama vieta nebūtų pažeista ar sudirginta (tikriausiai nenorite pajusti, kaip veikia ant žaizdos užteptas kaitinantis lubrikantas).

Kartais susiduriama su absurdišku įsitikinimu, jog lubrikanto naudojimas yra...gėdingas. Neva moteris, natūraliai nesudrėkstanti, yra frigidiška ar tiesiog negeidžia savo partnerio. Šią būsena gali sąlygoti daugybė įvairių problemų, kurių sprendimas universalus – tinkamai pasirinktas lubrikantas. Ir, kaip tikriausiai jau supratote iš teorinės „paskaitos“ apie lubrikantus, šie gali padėti išspręsti ne tik „sausros“ klausimą, bet ir suteikti lytiniam gyvenimui naujų spalvų.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.