Blogas

Ką kiekviena moteris turi žinoti apie lubrikantus

Lubrikantas svarbus tiek vyrams, tiek moterims, tačiau šiame straipsnyje apžvelgsime tas šios priemonės savybes ir ypatybes, kurios turėtų būti aktualiausios moterims. Lubrikantas nėra sekso žaisliukas. Taip jį kategorizuoti būtų ne visai teisinga. Lubrikantas labiau yra priemonė, kuri padeda pagerinti seksą, išblaškyti rutiną, palengvina sueitį. Lubrikantų būna įvairiausių rūšių, tipų, jie gali būti skirti žaisliukams arba tepti tiesiogiai ant kūno. Bendrai kalbant, jeigu dar nebandėte lubrikanto, turėtumėte tai padaryti. Tikrai pastebėsite, jog seksas su juo tampa daug geresnis ir sklandesnis, o slidesnė bei intymesnė sueitis garantuos geresnes emocijas. Štai dalykai, kuriuos reikėtų dar žinoti apie lubrikantus.
Ką kiekviena moteris turi žinoti apie lubrikantus

Kaina

Lubrikantas nėra brangus malonumas. Vienkartinė lubrikanto dozė gali kainuoti tik keliolika ar keliasdešimt centų, o prabangesnis vandens pagrindo, visiškai nealergizuojantis variantas atsieis ir virš 100 eurų. Viskas iš tiesų priklauso nuo jūsų poreikių ir norų. Galbūt pasibandymui pakaks ir pačio paprasčiausio varianto už kelis eurus ar net pigiau. Tačiau, norėdami labai malonių pojūčių, ieškodami specialaus analinio ar ypatingą aromatą turinčio lubrikanto pasiruoškite daugiau paploninti piniginę.

Kvapai, tipai ir skoniai

Yra daug skirtingų lubrikantų tipų. Pavyzdžiui silikoniniai lubrikantai negali būti naudojami su silikoniniais žaisliukais. Jie tiesiog gadina ir ardo silikoninius dildo ar kitus žaisliukus. Tačiau, silikoninio pagrindo lubrikantai puikiai tinka su prezervatyvais, kuo negali pasigirti aliejinio pagrindo lubrikantai. Vandeniniai lubrikantai greičiau išdžiūsta nei kiti, todėl jo reikės daugiau nei silikoninių ar aliejinių atitikmenų. Aromatingi lubrikantai yra šiek tiek brangesni, bet darydami erotinį masažą ar įsiveldami į sekso maratoną tikrai gausite geresnius įspūdžius naudodami tokius lubrikantus.

Analinis seksas

Niekada nebandykite analinio be lubrikanto. Galbūt, jeigu jau esate labai patyrusi bei puikiai jaučiate partnerį ir jis puikiai jaučia jus, galite po truputį mažinti jo kiekį, tačiau analinė sueitis be lubrikanto gali būti skausminga bei nemaloni.

Jūsų patirtis yra unikali

Lubrikantas nėra magiškas burtas ir, deja, orgazmo negarantuos. Ką jis gali užtikrinti – tai karštesnė bei smagesnė sueitis. Geriau slysdami jūsų kūnu, tiek žaisliukai, tiek partnerio kūnas galės suteikti stipresnių pojūčių. Nenurašykite lubrikanto vos po vieno bandymo, yra daugybė skirtingų šios priemonės rūšių, kurios gali būti visiškai skirtingos ir suteikti unikalių jausmų.

Higiena bei alternatyvos

Žinokite, kad kai kurie lubrikantai gali dirginti odą arba sukelti infekciją. Būtent dėl to reikėtų arba susižinoti produkto sudėtį arba pasikonsultuoti su specialistais, kad gautumėte tinkamą rekomendaciją. Kitų lubrikantų sudėtyje yra įvairių chemikalų, pavyzdžiui glicerino, kuris yra naudojamas laisvinamųjų gamyboje, todėl nereikėtų jo derinti su analiniu seksu...

Kalbant apie alternatyvas reikėtų pradėti nuo kitokio tipo lubrikantų. Vandens pagrindo keiskite aliejiniu, pabandykite aromatinį variantą arba šaldantį gelį. Galų gale, visada turite seilių, kurios yra pats natūraliausias ir lengviausiai prieinamas lubrikantas.

Parduotuvės atsiliepimai

 • super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
 • Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.