Blogas

Kalėdų belaukiant: palepink jį erotiniu masažu!

Kai lauke žvarbu, sušildykite savo mylimąjį masažu. Nežinote kaip? Šis straipsnis kaip tik Jums!
Kalėdų belaukiant: palepink jį erotiniu masažu!

Galvos ir veido masažas

1.      Padėkite rankas taip, kad didieji pirštai būtų prie plaukų pagrindo, o visi kiti – ant galvos pusrutulių. Lėtais judesiais masažuokite sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę. Tuomet viską tą patį atlikite prieš laikrodžio rodyklę.

2.      Padėkite savo delnus ant vyro smakro taip, kad didieji pirštai liestų viršutinę lūpą, o likę – žandikaulį. Lengvai spaudžiant suglauskite pirštus, tačiau ne iki galo, paskui kartokite tą patį, tik priešinga kryptimi.

3.      Ant kaktos padėkite delną ir „vaikščiokite“ lėtai vis stipriau paspausdama. Po to didžiaisiais pirštais sukamaisiais judesiais judėkite nuo vidurio kaktos į kraštus. Toliau glostykite nuo antakių link plaukų, ir paskui vėl pakeiskite kryptį – nuo plaukų link antakių.

Nugaros, šlaunų ir sėdmenų masažas

1.      Pradėkite nuo standartinių judesių, kurie skirti atpalaidavimui, atlikite juos lengvai ir tingiai, tačiau po truputį vis greitinkite tempą.

2.      Jūsų rankos turi būti visiškai atpalaiduotos, o judesiai ritmingi. Pereinant nuo vienų judesių link kitų, būtina išlaikyti kūno kontaktą.

3.      Išmasažavę nugarą, po truputį pradėkite liesti jo kūną su savo šlaunimis ir pilvu, atlikdama sukamuosius judesius. Taip pat naudokite lengvus „įdrėskimus“ ir jaudinančius judesius su savo plaukais per nugarą.

 Pilvo ir krūtinės masažas

1.      Venkite liestis prie lytinių organų, kitaip labai greitai pereisite prie sekso.

2.      Bambos srityje vyrai turi gana svarbią erogeninę zoną: jei čia švelniai paglamonėsite pirštais ir liežuviu, jūsų partneris gana greitai susijaudins. Todėl prie šios zonos artinkitės tik tuo momentu, kai norite staiga pažadinti jo seksualumą.

3.      Speneliai daugumai vyrų taip pat yra erogeninė zona. Glamonėkite juos liežuviu arba švelniai masažuokite pirštais.

4.     Delnais vedžiokite nuo krūtinės link kaklo, per pilvą "vaikščiokite" lengvais sukamaisiais judesiais, nespaudžiant. Stipriau pirštais spustelėkite tik ties šonais.

Lytinių organų masažas

1.      Ranką sudėkite lyg į puodelį, kad joje tilptų sėklidės. Antrosios rankos delnu lengvai judėkite per visą penio ilgį – iš pradžių į viršų, o tada į apačią nuo galvutės link pagrindo.

2.      Viena ranka lengvai suspauskite penį ir pereikite nuo galvutės link pagrindo. Kai esate prie pagrindo, tuomet patraukite ranką ir tuo pačiu kita ranka lieskite galvutę bei leiskitės žemyn. Taip viena ranka kartos kitos judesius.

3.      Maždaug 10 sekundžių švelniai glostykite penį, o tada staigiai ir švelniai „truktelėkite“. Vėl 10 sekundžių glamonėkite, ir tada dukart truktelėkite. Dar kartelį – tris kartus.

Priemonės masažui

Sukurkite jaukią aplinką, kurioje jaustumėtės patogiai, galėtumėte atsipalaiduoti. Pradėkite nuo patalynės - pakeiskite ją švaria, pakvepinkite aplinką, pabarstykite rožių žiedlapiais, prigesinkite šviesas arba uždekite žvakių. Kadangi tai erotinis masažas mylimam žmogui, apsirenkite lengvesniais rūbais, seksualiais apatinukais. Jei tokia staigmena pasitinkate vyrą grįžtantį po darbo, galite prieš tai kartu pasilepinti vonia su specialia kvapnia vonios arbata. Masažui naudokite masažo aliejus, kurie užburs savo kvapu, padės atsipalaiduoti, Jūsų rankos be trinties lengvai slys kūnu, oda taps švelni ir glotni. Šaltiems žiemos vakarams ypač tiks masažo aliejai-žvakės, kurie šiltais lašeliais tirps ant kūno, pažadindami aistrą. Masažuoti galite ne tik rankomis, tačiau paįvairinti prisilietimus Malonumų plunksna, Botagėliu/Malonumų plunksna Aistra, plunksnele Kutenk, Meilės žaislu Užvedanti Vilionė.

Artėjančių žiemos švenčių proga, galite įsigyti masažo aliejų ir masažo aliejų-žvakių, kurie dėl savo originalios pakuotės tinkami dovanojimui:

Itin mėgstantiems masažus ir romantiką, rekomenduojame dovanoti masažui ir maudynėms, romantikai skirtus komplektus. Ar ne smagu būtų po Kalėdų eglute rasti štai tokius kvapnius rinkinius:

Daugiau dovanų idėjų rasite Suaugusiems.lt parduotuvėje, visos Kalėdinės prekės specialioje Kalėdinėje kategorijoje!

Nieko nelaukite, pasirūpinkite dovanomis dabar!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.