Blogas

3 paprasti pratimai makšties raumenų stiprinimui

Stiprūs makšties raumenys – vienas iš veiksnių, tiesiogiai įtakojančių seksualinio gyvenimo kokybę. Kai seksas teikia malonumą, natūralu, jog ir šio poreikis padidėja. Už makšties tvirtumą ir elastingumą nereikėtų skubėti dėkoti motinai gamtai bei genetikai: tai – ypatybė, pasiekiama reguliariai atliekant specialius pratimus, pavadintus Kėgelio vardu.
3 paprasti pratimai makšties raumenų stiprinimui

Kodėl Kėgelio pratimų nereikėtų atidėti iki pirmadienio?

Vieša paslaptis: sporto klubas ar dieta, kurios imtis pasižadama nuo pirmadienio – pasmerkti nesėkmei. Nenorite, jog toks pats likimas lauktų ir jūsų iniciatyvos užsiimti Kėgelio pratimais? Visų pirma – sustiprinkite savo motyvaciją, susipažindami su šios fizinės veiklos privalumais.

 • Leidžia pajusti didesnį malonumą lytiniu procesu bei padidina orgazmo tikimybę ar šį sustiprina.
 • Padidina seksualinį apetitą (kai seksas nepakartojamas – kaip gali jo nenorėti?).
 • Palengvina gimdymą procesą bei padeda atsistatyti po gimdymo išsitampiusiems makšties raumenims.
 • Teigiamai veikia kraujotaką bei medžiagų apykaitą (venų varikozės profilaktika, odos būklės pagerėjimas, žarnyno problemų stabilizavimas – iš pažiūros mažai ką bendro su lytiniais organais turintys, tačiau iš tiesų glaudžiai susiję procesai).
 • Net iki 10 metų atitoliną menopauzę – tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai.

Tvirtesni makšties raumenys per trumpą laiką – misija įmanoma

Tereikia pasiryžti ir...pradėti! Kėgelio pratimai patrauklūs ne tik dėl savo efekto, bet ir treniruotės ypatybių – nereikia specialios aprangos, vietos ar laiko rezervacijos įtemptoje dienotvarkėje. Tiesiog imi ir sportuoji – čia ir dabar. Taigi, pradedame!

 • Makšties raumenis stipriai sutraukite ir įtempimo būsenoje išlaikykite 8-10 sekundžių. Atlikite 5-10 tokių seansų 6 kartus per dieną. Pasistenkite, jog, per 6 reguliarių treniruočių savaites, makšties įtempimų skaičius pasiektų 50 ribą ir šią įtempimo sesiją kartokite 6 kartus per dieną. Reguliariai atliekant pratimus, tiek laiko pakaks, jog makšties raumenys jau būtų ženkliai sutvirtėję. Norint tokią būklę išlaikyti, rekomenduojama ir toliau atlikti po 20-25 sutraukimus 6 kartus per dieną.
 • Mirksėkite...makštimi! Nuo pirmojo šis pratimas skiriasi tuo, jog, užuot makšties raumenis įtempimo būsenoje laikius ilgą laiką, šie turi būti sutraukinėjami dažnai. Geriausio efekto pasieksite, jei pradėsite nuo dažnų sutraukinėjimų, trunkančių 20-30 sekundžių 6 kartus per dieną, o vėliau laiko intervalą padidinsite iki 60 sekundžių.
 • Erotinių prekių parduotuvėje įsigykite vaginalinius kamuoliukus ir šiuos, įtempę makšties raumenis, pasistenkite viduje išlaikyti 60 sekundžių, palaipsniui ilgindami pratimo trukmę. Beje, šį sportinį „inventorių“ galėsite panaudoti ir paįvairinant seksualinių žaidimų „asortimentą“.

Jei jūsų vyras, perskaitęs šį straipsnį anksčiau už jus, paragins pradėti draugystę su Kėgeliu, neskubėkite rodyti nepasitenkinimo dėl to, jog šis neva nemyli jūsų tokios, kokia esate. Sąžiningai atliekama makštie raumenų stiprinimo treniruotė teigiamai paveiks seksualinį gyvenimą ir atneš naudą abiems – tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
 • greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
 • Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.