Blogas

3 paprasti pratimai makšties raumenų stiprinimui

Stiprūs makšties raumenys – vienas iš veiksnių, tiesiogiai įtakojančių seksualinio gyvenimo kokybę. Kai seksas teikia malonumą, natūralu, jog ir šio poreikis padidėja. Už makšties tvirtumą ir elastingumą nereikėtų skubėti dėkoti motinai gamtai bei genetikai: tai – ypatybė, pasiekiama reguliariai atliekant specialius pratimus, pavadintus Kėgelio vardu.
3 paprasti pratimai makšties raumenų stiprinimui

Kodėl Kėgelio pratimų nereikėtų atidėti iki pirmadienio?

Vieša paslaptis: sporto klubas ar dieta, kurios imtis pasižadama nuo pirmadienio – pasmerkti nesėkmei. Nenorite, jog toks pats likimas lauktų ir jūsų iniciatyvos užsiimti Kėgelio pratimais? Visų pirma – sustiprinkite savo motyvaciją, susipažindami su šios fizinės veiklos privalumais.

 • Leidžia pajusti didesnį malonumą lytiniu procesu bei padidina orgazmo tikimybę ar šį sustiprina.
 • Padidina seksualinį apetitą (kai seksas nepakartojamas – kaip gali jo nenorėti?).
 • Palengvina gimdymą procesą bei padeda atsistatyti po gimdymo išsitampiusiems makšties raumenims.
 • Teigiamai veikia kraujotaką bei medžiagų apykaitą (venų varikozės profilaktika, odos būklės pagerėjimas, žarnyno problemų stabilizavimas – iš pažiūros mažai ką bendro su lytiniais organais turintys, tačiau iš tiesų glaudžiai susiję procesai).
 • Net iki 10 metų atitoliną menopauzę – tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai.

Tvirtesni makšties raumenys per trumpą laiką – misija įmanoma

Tereikia pasiryžti ir...pradėti! Kėgelio pratimai patrauklūs ne tik dėl savo efekto, bet ir treniruotės ypatybių – nereikia specialios aprangos, vietos ar laiko rezervacijos įtemptoje dienotvarkėje. Tiesiog imi ir sportuoji – čia ir dabar. Taigi, pradedame!

 • Makšties raumenis stipriai sutraukite ir įtempimo būsenoje išlaikykite 8-10 sekundžių. Atlikite 5-10 tokių seansų 6 kartus per dieną. Pasistenkite, jog, per 6 reguliarių treniruočių savaites, makšties įtempimų skaičius pasiektų 50 ribą ir šią įtempimo sesiją kartokite 6 kartus per dieną. Reguliariai atliekant pratimus, tiek laiko pakaks, jog makšties raumenys jau būtų ženkliai sutvirtėję. Norint tokią būklę išlaikyti, rekomenduojama ir toliau atlikti po 20-25 sutraukimus 6 kartus per dieną.
 • Mirksėkite...makštimi! Nuo pirmojo šis pratimas skiriasi tuo, jog, užuot makšties raumenis įtempimo būsenoje laikius ilgą laiką, šie turi būti sutraukinėjami dažnai. Geriausio efekto pasieksite, jei pradėsite nuo dažnų sutraukinėjimų, trunkančių 20-30 sekundžių 6 kartus per dieną, o vėliau laiko intervalą padidinsite iki 60 sekundžių.
 • Erotinių prekių parduotuvėje įsigykite vaginalinius kamuoliukus ir šiuos, įtempę makšties raumenis, pasistenkite viduje išlaikyti 60 sekundžių, palaipsniui ilgindami pratimo trukmę. Beje, šį sportinį „inventorių“ galėsite panaudoti ir paįvairinant seksualinių žaidimų „asortimentą“.

Jei jūsų vyras, perskaitęs šį straipsnį anksčiau už jus, paragins pradėti draugystę su Kėgeliu, neskubėkite rodyti nepasitenkinimo dėl to, jog šis neva nemyli jūsų tokios, kokia esate. Sąžiningai atliekama makštie raumenų stiprinimo treniruotė teigiamai paveiks seksualinį gyvenimą ir atneš naudą abiems – tiek jums, tiek jūsų partneriui.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.