Blogas

Masturbacijos patarimai klitoriui

Jei esate iš tų moterų, kurios nepatiria orgazmo esant tik penetracijai, tai sveikiname, nes tokių moterų yra net apie 80 procentų. Todėl tam, kad pasiektumėte orgazmą, jums reikia stimuliuoti klitorį. Tam, kad padėtumėte sau ir partneriui suprasti kaip jus stimuliuoti, verta sugrįžti prie pagrindų ir šį bei tą sužinoti.
Masturbacijos patarimai klitoriui

Pamėginkite judesius ratu

Kai kurioms moterims svarbiau judesių nuoseklumas, nei padidintas tempas. Tam, kad išbandytumėte šią teoriją, panaudokite vieną ar du pirštus ir darykite tvirtus apskritimo formos judesius ties klitorio viršūne. Galite pažaisti su tempu, tačiau, kai atrasite tai, kas jums malonu, pamėginkite tai kartoti bent kelias minutes.

Išmėginkite švelnų tapšnojimą

Judesys ir vėl turėtų būti gana tvirtas, bet šį kartą pabandykite tapšnoti. Dėl šio judesio po kurio laiko gali nuvargti jūsų ranka, bet tai leidžia pažaisti skirtingais spaudimais. Ar mėgstate švelnius tapšnojimus, ar šiek tiek stipresnius, o gal jums patinka trynimas?

Pabandykite naudotis abejomis rankomis

Viena ranka lėtai judėkite apskritimais prie vaginos, tačiau neįsiskverbkite, o kita ranka šiek tiek greičiau judėkite ties klitoriumi. Ši stimuliacija gali būti kaip tik tai, ko jums reikia.

Atsigulkite ant pilvo

Jei mėgstate trinti klitorį į paviršius, turėtumėte išmėginti atsigulti ant pilvo. Taip galėsite naudotis abejomis rankomis, taip pat galėsite trintis į pagalvę ar antklodę papildomai stimuliacijai.

Išbandykite vibratorių

Šis pasirinkimas patogus tiems, kurių rankos ypač greitai nuvargsta, arba, jei jūsų nagai per ilgi. Iš tiesų, vibratoriai skirti visiems. Jie puikiai tinka eksperimentavimui, nes daugelis žaislų pasižymi skirtingais vibracijos greičiais ir rūšimis.

Linkime daug malonumo!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Superine parduotuve!
  Daiva
  Platus asortimentas, greitas pristatymas
  Vile
  Beveik kasdien naujos prekės, svetainė greita, patogi, o pristatymas itin greitas ir konfidencialus. ;) Šaunuoliai
  Vaida
  Patogus puslapis, viską lengvai randu, nereikia klaidžioti ir ieškoti kur galėtų būt viena ar kita prekė. Plius greitas pristatymas. Šaunu ;)
  M
 • Platus asortimentas, visada nustebina naujovės, kartu su vyru galime pakurstyti ugnelę miegamajame. Ačiū už greitą prekių pristatymą, aiškius prekių aprašymus ir kokybiškas prekes.
  Lojalioji
  Patys geriausi atsiliepimai. Telefonu visada gaunu kokybišką konsultaciją, o pristatymas greitas ir operatyvus. Prekės taip pat aukščiausios kokybės, dar nė karto neteko nusivilti. Visada perku čia ir tik čia!
  Agnė
  ačiū už operatyvumą, už nuostabias prekes. niekad ši svetainė nėra nuvylusi!
  Nuolatinė klientė
  Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
 • SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Perku tik is sios parduotuves, nes geriausios kainos ir kokybe
  Mantas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.