Blogas

Maži pokyčiai kurie pagerins moters intymų gyvenimą

Moters seksualumas – tarsi bomba. Nėra paprasta ją įjungti, išjungti ar suvaldyti. Viena didžiausių seksologų bei vyrus kankinančių mįslių – kaip gi patenkinti moterį ir ko nori moterys? Šis straipsnis, deja, skirtas ne vyriškosios lyties atstovams, o moterims, kurios ieško kelio į didesnę seksualinę palaimą. Apžvelgsime keletą mažų niuansų, į kuriuos atkreipusi dėmesį galite pagerinti savo intymų gyvenimą.
Maži pokyčiai kurie pagerins moters intymų gyvenimą

Apsipratimas savo pačios kūne

Tikrai nenuginčijamai galima sakyti, jog labiausiai malonumu moterims mėgautis trukdo jų pačių mintys. Nuolat savęs klausiama „Ar aš pakankamai graži?“ „Ar mano kūnas jį traukia?“ ir taip toliau. Neretai tie klausimai mintis nubloškia visai šalin ir negalite nei susijaudinti, nei tinkamai įsitraukti į lytinį aktą. Ką reikėtų daryti, tai stengtis mokytis priimti save tokią, kokia esate. Nuoskaudos ir nemalonūs potyriai jus gali slėgti tik vienu atveju – jei jūs tą leidžiate. Nors visko pakeisti vienu ypu turbūt nepavyks, per laiką galite pradėti pamilti savo kūną. Tai bus pats geriausias pokytis jūsų asmenybėje.

Joga arba dažnesnis kūno puoselėjimas

Kad tą kūną pamiltumėte arba meilės jam atsiradimą pagreitintumėte – puoselėkite ir prižiūrėkite jį. Sportuokite sporto klube, vaikščiokite į masažus, daugiau dėmesio skirkite grožio procedūroms, tokioms kaip depiliacijos, manikiūrai, pedikiūrai ir panašiai. Jeigu investuosite į savo estetiką, automatiškai imsite geriau jaustis. Savimi patenkinta ir sau graži moteris bus graži ir aplinkiniams. Grandininė reakcija, kuri sugrįš atgal į jus ir suteiks daug malonesnių pojūčių flirte, gundymo žaidimuose bei pačio sekso metu. Labai padeda joga, kadangi jos metu reikia mintis bei protą sutelkti bendram tikslui.

Savo intymių fantazijų aptarimas bei pildymas

Ši dalis turbūt neatrodo tokia menka iš pirmo žvilgsnio, bet viskas ko tam gali užtekti – vienas pokalbis. Susėskite su savo partneriu(-e) ir pasidalinkite savo norais. Moterų seksas dažnai netenkina ir dėl to, jog jos jaučiasi nepakankamai įvertintos, arba jas slegia noras kažką išbandyti. Drėbkite viską į akis ir nieko nenuslėpkite, nes ta nuslėpta problema pavirs į tikrą sniego kamuolį, kuris, riedėdamas tolyn augs ir augs, kol galų gale viskas baigsis blogai. Supratingos antrosios pusės jus tikrai išklausys ir su džiugesiu padės išpildyti fantaziją ar norą.

Masturbacija

Reguliariai masturbuojasi daugiau vyrų nei moterų (bent jau tą teigia statistika). Tačiau, moterys irgi jaučia didelį malonumą masturbacijos metu, todėl natūralu, jog ir jos tą daro. Tai yra visiškai normalu ne tik kai esate vieniša, bet ir kai turite partnerį ar partnerę. Svarbu, jog masturbacija netaptų kažkuo, ko norite labiau už seksą, nes tai jau yra negeras ženklas. Visgi, norėti save tenkinti bent kartą ar du dienoje – labai normalu. Tad, kad labiau atsipalaiduotumėte įsigykite vibratorių arba kitą žaisliuką, kad masturbacija jus patenkintų labiau.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.