Blogas

Pirmas kartas– patarimai jai

Pirmas kartas yra tikrai reikšminga ir gana svarbi patirtis kiekvienos moters gyvenime. Prieš ją yra normalu jaudintis, normalu jausti nežinią ir abejoti savimi. Svarbu tik tinkamai priimti emocijas ir pozityviai nusiteikti. Jeigu pasitikite savo partneriais bei jaučiate ryšį ir to tikrai norite – reiškia jau laikas pirmąkart pasimylėti. Atidėliojimas niekur neveda, kadangi gyvenime yra labai smagu mylėtis. Su mylimu arba artimu žmogumi seksas tampa kone pačiu didžiausiu malonumu. Taip pat, pirmas kartas yra tik vienas, jis yra ypatingas, tačiau jo vertė mūsų pasaulyje, kartais išpučiama. Tai bus ypatingas momentas jūsų dabartiniame gyvenime, bet ilguoju laikotarpiu tikriausiai sukaupsite tiek seksualinių patirčių, kad tas pirmasis, tikėtina, jog liks nebent kaip gražus prisiminimas. Didelės įtakos jūsų seksualinėms patirtims (kurių bus dešimtys, šimtai ar net tūkstančiai) – tai neturi. Tačiau svarbu gyventi šia diena ir pasistengti kuo labiau mėgautis būsimu seksu. Dabar reikia nepradėti dvejoti, tinkamai pasiruošti ir nusiteikti geram laiko praleidimui. Tikimės, jog šie patarimai bei informacija – gerokai padės tą padaryti.
Pirmas kartas– patarimai jai

Pirmas reikalas - tinkamas nusiteikimas, tai labai svarbu

Nors poreikis seksui yra ir su laiku tikrai stiprėja, daugumai vyrų ir moterų prieš pirmą kartą į galvą gali pradėti lįsti dvejonės, abejones keliančios mintys. Dingsta arba labai sumenksta pasitikėjimas savimi, dėl ko neretai tampa sunku mėgautis tuo momentu, kada vyksta aktas. Skausmas, nepasitikėjimas savo kūnu, galvoje būna visą įmanomą negatyvą aprėpiančios mintys. Problema ta, kad moterys galvoja apie viską, išskyrus malonumą bei atsipalaidavimą. Tokia jau žmogaus (ypač moters) psichologija ir jūs per vieną dieną tikriausiai neeliminuosite drugelių iš pilvo, bet... Su tuo sukovoti galima.

Su nerimu kovojame bandydami surasti problemos šaknis. Turite pati identifikuoti, kas tą jaudulį sukelia. Radusios priežastį, rasite ir sprendimą. Priežastys bene visad būna tos pačios ir nepriklausomai nuo seksualinės įtampos augimo - rutuliojasi panašiai. Žmonių socialiniai, kultūriniai bei fiziniai skirtumai sunyksta ir vienaip ar kitaip problemos būna tos pačios arba įvilktos į labai panašų apvalkalą. Viskas prasideda dar nuo mažų dienų. Problema tokia, kad moterys auginamos ir auklėjamos taip, kad tik saugotų save „tam vieninteliam“ ir nieko daugiau negalvotų apie seksą. Lietuvoje nėra seksualinio švietimo, jo labai trūksta. Jauni žmonės apie seksą, seksualinės apsaugos priemones ir būtinąją informaciją sužino iš interneto, pornografijos, televizijos, bet ne iš kompetenciją šviesti turinčių žmonių. Jie būna savamoksliai ir neretai pridaro klaidų. Vyrai „nespėja laiku ištraukti“, moterys nepaiso apsaugos priemonių ir pastoja. Abi lytys čia pridaro tikrai aibę neatsakingų žingsnių, bet kalčiausias yra netinkamas valstybės, visuomenės ir vyresnių žmonių požiūris. Lietuvoje seksas egzistuoja „pagal nutylėjimą“ – visi tai daro, kas daro ir to nesigėdija yra paleistuviai, o apie tai šnekėti yra nepadoru. Klaidingas požiūris, kuris gali privesti prie neplanuotų nėštumų, lytinių ligų. Jūs tik taip negalvokite ir supraskite, kad seksu užsiima visi. Jaunesni, senesni, vyrai, moterys, „tai“ daro ir gyvūnai. Žmonėms pasisekė, kad tuo gali mėgautis, kaip malonumu. Tačiau seksas yra tikrų tikriausias narkotikas, stipresnis už alkoholį, kokainą ar tą pačią „žolytę“. Kartą paragavusi, jokia moteris nenori sustoti. Todėl, kaip ir su priklausomybę keliančiomis medžiagomis – reikia „vartoti“ atsakingai, naudotis apsaugos priemonėmis.

Nekreipkite dėmesio į neigiamą aplinką

Galima teigti, kad visuomenės požiūris į seksą Lietuvoje tam tikrose vietose yra iškreiptas. Seksas yra privati jūsų asmeninio gyvenimo dalis. Niekas į šią gyvenimo dalį neturi pretenduoti, ji lieka jums ir jūsų partneriams. Visa kita - tik iš pašalies kylantis triukšmas. Pasiruoškite malonumams ir būtent jų sulauksite.

Į pirmąjį kartą žiūrėkite labiau, kaip į pirmąją šokių treniruotę arba atėjimą į naują klasę... Skamba kiek keistai, ar ne? Kaip bebūtų, analogas tikrai yra, juolab, kad nemaža dalis moterų neretai net nepamena savo pirmo karto, jo sureikšminti per daug tikrai nereikėtų. Toliau pereikite prie savo baimių ir jaudulio apibrėžimo, tą akcentavome dar pirmoje straipsnio dalyje. Vokietijos Hamburgo miesto psichologų asociacija vykdė tyrimą mokyklose. Tyrimui jie pasirinko abiturientus ir apklausė juos iki egzaminų likus vienai dienai. 65% respondentų įvardino egzamino laukimą, kaip vieną iš labiausiai nerimą kėlusių situacijų jų gyvenime. Paprašius nerimą įvertinti balu nuo 0 iki 10, tyrėjai gavo labai aukštą vidurkį - 8,83 balo. Tada, tiems patiems abiturientams, prieš kitą egzaminą psichologai pasiūlė tokį sprendimą – egzamino dieną pasiimti baltą popieriaus lapą ir surašytituos dalykus, kurie kelia jiems baimę ant to lapo. Tada baimes perskaityti sau garsiai ir, jeigu nori – apie tai pamąstyti. Kitą dieną apklausę tuos pačius respondentus, psichologai gavo neįtikėtiną rezultatą. Balų, indikuojančių stresą prieš egzaminą, vidurkis sumažėjo kone perpus, iki 5,15. Pabandykite tai ir jūs, galbūt taip rasite ramias mintis. Baltas popieriaus lapas + minčių lietus – galbūt rezultatas bus išnykęs jaudulys, kas ten žino.

Be to, nekelkite šiam aktui didelių vilčių. Daug kas nori pritrenkti savo vaikiną ir svarbiausia, nenuvilti jo. Ypač, jeigu jis jau turėjo pirmą kartą, tada problema pavirsta didžiausiu burbulu... Atsipalaiduokite. Nuvilsime. Orgazmo turbūt nepatirsite, o jeigu abu esate nepatyrę – turbūt tai ir pati sueitis ilgai netruks. Galbūt šiam kartui tiks toks požiūris, kad turėtumėte kuo žemesnius lūkesčius...?

https://www.bustle.com/articles/111392-how-to-relax-during-sex-and-tune-in-to-your-body - štai dar keli anglų kalba surašyti patarimai, kaip nusiraminti sekso metu ir prieš jį. Nusiraminti svarbu, nes atsipalaidavęs kūnas sekse lengviau jaus malonumą. Organizme bus daugiau laimės hormonų, mažiau kankins nuovargis, jausitės labiau pamalonintos.

Galų gale – su tinkamais partneriais komunikuokite ir jų glėbyje bei apsuptyje tikrai, savaime nurimsite. Nebijokite sekso. Tai daro visi žmonės, net, jei apie tai nekalba. Nieko gėdingo tame nėra, jūsų kūnas tikrai nėra kažkuo prastas ar blogas, niekas jūsų nesmerks ir jokių blogybių čia ir būti negali. Tikėkitės gerų dalykų ir patikėkite, jie ateis.

Kortelė Va Bank, kuria per retai naudojasi jaunimas mūsų šalyje – pokalbis su tėvais. Lietuvoje, tėvų klausti apie seksą yra kiek tabu. Daug kur taip yra, tačiau Skandinavijos šalyse, Jungtinėse Valstijose ir kai kuriose vakarietiškose šalyse, tėvai dažnokai supažindina savo atžalas (ypač dažnai tai daro mamos dukroms) su seksualinio gyvenimo ypatumais. Ne per detaliai, bet primena naudoti apsaugą, skatina seksą su mylimais ir artimais partneriais, padeda suprasti apie abipusį sutikimą mylėtis t.t. Jūsų tėvai tikrai žino apie ką kalbą – juk jie „padarė“ jus, todėl mama arba tėtis, arba abu – patars ir atsakys į klausimus, jeigu jų turėsite. Tai – jų pareiga.

Kaip paruošti savo kūną?

Palikime psichologinių problemų baržą ir peršokime į kūniško pasiruošimo salą. Jeigu psichologinių dalykų apčiuopti nėra įmanoma, tai fizinis pasirengimas bus matomas ir jaučiamas. Pirmiausia tai nusiteikite, kad tie pojūčiai, kuriuos jūsų kūnas išgyvens pirmo karto metu – bus visiškai nauji, dar niekad nejausti. Sunku juos apibūdinti to dar nejautusiai panelei, tačiau mylėtis yra tikrai malonu. Kelių JAV universitetų atliktas tyrimas atrodė, kad žmonės (kartu ir BonBon (Pan paniscus) beždžionės) yra vieninteliai žinduoliai, kurie mylisi tik dėl malonumo. Žmonės taip pat įvardina seksą, kaip antrą didžiausią malonumą po skanaus maisto valgymo (kai kur rezultatai yra atvirkšti ir pirmauja seksas). Vyrai apie seksą vidutiniškai pagalvoja po tris kartus per minutę, moterys – po du kartus per penkias minutes, tad mylėtis ir jausti fizinį potraukį – visiškai normalu.

Pirmas kartas dažniausiai būna kiek diskomfortiškas, dėl keleto dalykų:

 1. Jūsų visas kūnas yra įsitempęs, dėl to vyro įsiskverbimas būna skausmingas ir grubus;
 2. Jūs vis dar turite mergystės plėvę ir jos plyšimas jausis (tačiau skausmas moterų vertinamas skirtingai ir yra labai nevienodas);
 3. Jūsų makštis niekad nėra jautusi sueities, ten esantys audiniai nėra pripratę;
 4. Kuo partneris „labiau apdovanotas gamtos“, tuo jis turi būti švelnesnis, o, jei ir jam tai pirmas kartas – būti švelniam bus be galo sunku;
 5. Nenaudojate lubrikanto.

Panagrinėkime viską papunkčiui ir manau, jog suprasite bei sužinosite, kaip tinkamai paruošti savo kūną seksui. Įsitempimas yra normalus reiškinys, tačiau jis tik trukdo malonumui. Kai kurios merginos prieš pirmą kartą stengiasi išgerti iki „nejautros“, bet tai nėra teisinga. Galbūt truputėlis alkoholio (jei esate sulaukę pilnametystės) ir padeda, tačiau tik saikingas kiekis, iki lengvo atsipalaidavimo ir nė lašo daugiau. Vėliau bus sunku mėgautis ir tiesiog pražiopsosite visą įdomumą. Įtampą galima įveikti ir psichologiniais pratimais, būdais, kuriuos minėjome anksčiau – baltas popieriaus lapas ir baimių surašymas.

Antras ir trečias punktai – neišvengiami, su jais turite susitaikyti. Kai kurioms merginoms mergystės plėvė plyšta dar prieš pirmą kartą, tačiau tai – reti atvejai. Plyšusi plėvė suyra ir atsiranda šiek tiek kraujo. Tai – visiškai normalu, nėra preteksto panikai. Kraujo gali būti ir antrą kartą, retkarčiais – ir trečią. Taip yra dėl to, nes pirmi kartai paprastai netrunka ilgai ir plėvė nebūna visiškai suardoma, dalis jos lieka. Visgi kraujo neturėtų būti daug. Partnerį būtinai įspėkite, jog tai jūsų pirmas kartas, jei jie to dar nežino. Vaikinams taip pat norisi žinoti. Kas liečia makšties jautrumą, jis irgi bus kone maksimalus. Pirmą kartą, net ir patyrusiam vaikinui gali būti sunku įstatyti penį į makštį, nes ji tiesiog per daug jautri, o vaginalinė anga – siaura bei neelastinga. Visgi malonumas vyrui bus itin didelis, nes jaunos ir dar nekaltos merginos makštis labai maloniai ir tvirtai apspaudžia penį, todėl vaikinai įprastai ilgai ir „neatlaiko. Galbūt tai pridės dar pasitikėjimo savimi, nes jūsų kūnas vyrui neš didelę palaimą.

Ką verta žinoti apie vyrą ir kaip jo kūnas daro įtaką jūsų malonumui? Apie jo „daikčiuko“ dydį kalbėti daug – neverta. Vidutinis vyro penis yra maždaug 13-14 cm ilgio, tad galite maždaug pasimatuoti su kuo reikės dirbti. Jūsų partneris gali būti ir didesnis, ir mažesnis, tačiau ne vien ilgis lemia malonumą bei gerą pojūtį. Penių, kaip ir vaginų – būna įvairių. Paprastai sunkiau priimti ne labai ilgą, o storą penį, kurio didelė apimtis (žinokite tai, gal pravers ateityje). Kaip ten bebūtų, jūsų makštis – elastinga ir į gylį gali padidėti net tris kartus, tačiau į storį ir plotį – daug mažiau. Minimalus diskomfortas (arba jokio) bus tada, kai komunikuosite tarpusavyje, jausite vienas kitą.

Galų gale – lubrikantas. Iš jaudulio gali būti sunku sudrėkti, o sausas aktas – menkas malonumas. Dėl visa ko pasirūpinkite arba prezervatyvu su daugiau lubrikanto, arba tuo pačiu geliu. Pirmam kartui, ir kol pradėsite bent šiek tiek „išmanyti“ seksą, nerekomenduojame to daryti be prezervatyvo.

Žinokite šiuos dalykus ir jaučiamas diskomfortas bus minimalus. Lieka vis mažiau ir mažiau dėl ko jaudintis.

Didžiausi mitai

Ar tikite vaiduokliais? O pabaisomis, gyvenančiais spintoje? Turbūt ne. Tai kokio velnio tikėti mitais apie seksą ir ypač – pirmą kartą? Jų yra tikrai daug ir jie dažnai trukdo tiesiog mėgautis aktu. Be abejonės, mitai nevisada yra tik piktas kai kurių žmonių melas, bet jų skleidžiamą informaciją reikėtų priimti kiek skeptiškai bei žinoti, kas tiesa, o kas – ne. Štai didžiausi mitai, svarbūs moterims, susiję su pirmu kartu.

Būtinai skaudės. Netiesa. Skausmas, kaip ir jūsų makštis – labai individualūs dalykai. Vienos moterys gali turėti pakankamai nejautrią makštį, o vyro įsiskverbimai – negilūs, todėl skausmo nepajusite. Čia susideda daugybė veiksnių. Kitoms merginoms gali labai skaudėti, bet daugiausia moterų pripažįsta jautusios diskomfortą šalia malonumo. Tiesa, tas diskomfortas, po pirmo karto daugiau jų ir nebeaplankė.

Aš viską sugadinsiu, nes jaudinuosi. Vyrai jaudinasi tiek pat, kiek moterys. Psichoanalitikai, išnagrinėję tam tikrus duomenis ir žmonių atsakymus pastebėjo, kad vyrai dėl pirmo karto jaudinasi tiek pat, kiek moterys. Tyrimai rado net nedidelę vyrų persvarą, tačiau jie turi geresnę priedangą, labiau moka maskuoti jaudulį. Pasirodo – per ankstyva ejakuliacija bei neužtikrintumas dėl penio dydžio vyrus varo į dar didesnę nežinią. Jūs visko tikrai nesugadinsite. Pasitikėkite savimi, perduokite tą pasitikėjimą savo partneriui ir laikas bus tikrai geras.

Jis to nenorės, kai sužinos, kad aš nekalta. Dažniausiai vyrams, bent jau tikriems vyrams, patinka iššūkiai. Jeigu vyras negarbingas – galbūt to ir nebenorės, bet tuo atveju pergalė – jūsų rankose, kadangi neprasidėjote su vaikinu, kuriam svarbu tik jūsų seksualinė patirtis.

https://www.tv3.lt/naujiena/627480/mitai-apie-nekaltybes-praradima-n-18 - informatyvus straipsnelis, kur surašyti kiti įvairūs mitai apie nekaltybės praradimą.

Kaip elgtis po visko

https://thoughtcatalog.com/lorenzo-jensen-iii/2017/10/17-quick-sex-tips-for-beginners/ - trumpi patarimai, norintiems pradėti aktyvų lytinį gyvenimą, anglų kalba.

Būtinai išlikite savimi. Kartais po pirmo karto žmonės pagalvoja, kad gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Taip nėra, viskas juda tolyn. Namai stovėjo, kur stovėję, žmonės eina į tuos pačius darbus ir taip toliau. Nekaltybės praradimas neapibūdina jūsų gyvenimo ir tikrai nenusako to, kaip turėsite gyventi ateityje. Pirmoji seksualinė patirtis neturėtų jūsų varyti į neviltį, o taip pat ir nekelti kažkokio viršenybės jausmo prieš kitus. Mylėkite ir mylėkitės su malonumu bei nepamirškite, kad po pirmo karto bus dar daug kartų.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Good
  Andre
  Visada perkam tik čia????
  Daiva
  Jei ko naujo užsigeidžiam,perkam tik čia????
  Daiva
  Čia buvo pirmas apsipirkimas. Nenuvylė. Tad visada čia ir apsiperku
  Raimondas
 • Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
  Smagu
  +37067686391
  Smagu
  +37067686391
  SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.