Blogas

7 ženklai, kurie rodo, kad per daug laiko leidžiate su partneriu

Tikra meilė yra palaima, na, bent iki tol, kol ji nebėra palaima. Su laiku, burbulas sprogsta, medaus mėnuo baigiasi ir įžengiate į santykių būseną, kurioje iš tiesų galite atsibosti vienas kitam. Tačiau per daug laiko praleisdami kartu tikrai prisišauksite katastrofą. Imsite vienas kitą erzinti, o tada konfliktas bus neišvengiamas.
7 ženklai, kurie rodo, kad per daug laiko leidžiate su partneriu

Leisdami per daug laiko kartu neleidžiate vienas kitam užsiimti individualiais interesais, be to, tai trukdo santykiams augti. Savo paties interesų puoselėjimas leidžia augti kaip asmenybei ir įnešti naujų patirčių į santykius, kuriems taip pat reikia augti.

Vienintelis žmogus turintis būti visatos centre esate jūs. Per didelės pastangos santykiams kenkia jūsų asmenybei. Turite rasti balansą tarp savęs ir santykių su partneriu. Jei per daug laiko praleidžiate kartu, kai kurie iš išvardintų požymių jums tiks.

1. Retai matotės su geriausiu draugu

Jei geriausias draugas ima vartyti akis, kai susitinkate, ar rašo žinutes, kad nesusitinkate, atrodo, jog jis tiesiog pavydi. Greičiausiai, draugas jūsų ilgisi. Žinoma, draugai turi prisitaikyti prie to, kad jūs palaikote santykius su kitu žmogumi, tačiau jis neturėtų laidoti jūsų draugystės.

Jei nebesulaukiate kvietimų į šeimos renginius ir užsiėmimus su draugais ir kolegomis, greičiausiai, tai ženklas, jog per daug laiko leidžiate kartu su partneriu. Jei tai panašu į jūsų situaciją, atkreipkite į tai dėmesį ir pasirūpinkite, kad skirtumėte laiko šeimai ir draugams.

2. Partneris ėmė jus erzinti

Jei pastebėjote, kad pykstate ar susierzinate dėl partnerio be jokios priežasties, atėjo laikas suteikti vienas kitam truputį erdvės.

Jei per daug laiko leidžiate su partneriu, laikas skirti laiko atskiriems užsiėmimams. Grįžkite prie pamirštų pomėgių ir veiklos, kuria mėgavotės praeityje, tačiau pastaruoju metu neturėjote tam laiko.

3. Atsiliekate

Ar atsiliekate su namų darbais ar namų ruoša? Ar apleidote augintinį? Ar prastai sekasi darbe? Santykiai gali blaškyti, ypač nauji. Kartais tai puiku ir jaudina. O kartais grįžtate į tamsius namus ir sutinkate piktą savo buto šeimininką. Negalite leisti santykiams jūsų per daug blaškyti.

Jei nebeturite laiko savo pomėgiams, interesams, draugams, šeimai ir darbui, tai ženklas, jog santykiai nėra sveiki. Turėkite omenyje, jog sveikus santykius palaiko du nepriklausomi individai.

4. Nežinote kuo užsiimti, kai partnerio nėra šalia

Jei gyvenimas sukasi tik apie partnerį, reiškia, per daug laiko praleidžiate kartu. Jei pripratote su partneriu leisti kiaurą parą, laikas atsitraukti.

5. Santykiai tapo nuobodūs

Jei jaučiatės šiek tiek nuobodžiai santykiuose, taip galėjo nutikti todėl, jog praleidžiate per daug laiko kartu su partneriu. Galite išbandyti naujas veiklas kartu, tačiau geriau būtų, jei naują veiklą išbandytumėte vienas.

6. Ilgą laiką nesimatėte ir nesikalbėjote su savo draugais

Jei kurį laiką nieko negirdėjote iš savo draugų, tai nėra geras ženklas. Neprisimenate kada paskutinį kartą buvote susitikęs su draugais, ar net kada paskutinį kartą su jais kalbėjotės. Tai reiškia, jog tikrai per daug laiko leidžiate su partneriu.

7. Esate nusivylęs partneriu

Kartais praleisdami per daug laiko su partneriu, nusiviliate juo. Jei prieš tai santykiai buvo sveiki ir kupini meilės, o pastaruoju metu jaučiatės jais nusivylęs, gali būti, jog laikas pabūti atskirai ir daugiau laiko skirti savo pomėgiams.

Savo individualybės puoselėjimas ir laisvė būti vienam yra labai svarbios sveikų santykių dalys. Niekada nepamirškite savęs.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.