Blogas

Įdomūs faktai apie pėdų pirštų čiulpimą

Pirštų ir pėdų čiulpimas yra daug populiaresnis fetišas, nei manėte. Jei kada norėjote tai pabandyti, ar jus tiesiog kankina smalsumas, skaitykite toliau ir sužinosite įdomių faktų apie šį neįprastą malonumą.
Įdomūs faktai apie pėdų pirštų čiulpimą

1. Tai kartais vadinama „šrimpingu“. Pirštų čiulpimas dar vadinamas „šrimpingu“ (angl. shrimp – krevetė). O ar jums kojų pirštai neprimena krevetės?

2. Jei mėgstate čiulpti kojų pirštus dar nereiškia, kad esate pėdų fetišistas. Kojų pirštų čiulpimas yra tik dalis pėdų fetišo. Yra skirtumas tarp tikro fetišo pėdoms ir kojų pirštų čiulpimo: pirštų čiulpimas yra kažkas malonaus, ką suteikiame partneriui preliudijos metu, na, o pėdų fetišas dažniausiai būna susijęs ne tik su čiulpimu, bet ir batais, prisegamomis kojinėmis bei kojų pirštų ir pėdų forma.

3. Yra priežastis, dėl kurios tai yra taip malonu. Pėdose gausu nervų galūnių. Čiulpimas suteikia panašų jausmą lyg pėdų masažas, tačiau tai, jog partneris atlieka jums tam tikrą tabu veiksmą, suteikia dar daugiau malonumo.

4. Galite susijaudinti čiulpdami partnerio kojų pirštus. Daugybė žmonių tuo mėgaujasi ne tik dėl to, jog suteikia partneriui malonumą, bet dar ir dėl to, kad tai yra ne toks dažnas būdas suteikti malonumą preliudijos metu.

5. Prieš imdamiesi darbo, pasikalbėkite apie tai su partneriu. Kaip ir daugelį dalykų lovoje, šį verta aptarti su partneriu prieš imantis veiksmų. Jei norite tai atlikti partneriui, ar partneris nori suteikti šį malonumą jums, pasikalbėkite apie tai ir nutarkite, ar verta kojų pirštų čiulpimą įtraukti įžangon.

6. Tai nebūtinai turi būti „purvinas reikalas“. Rekomenduojame nusiprausti abiem partneriams prieš pasineriant į šį malonumą. Be to, jausitės daug labiau atsipalaidavę, kai jūsų kojų pirštai atsidurs partnerio burnoje.

7. Tiesą sakant, pasiruošimas gali būti labai seksualus. Kai kurie pėdų „garbintojai“ partnerio pėdų plovimą laiko ritualo dalimi.

8. Laižykite ir čiulpkite taip, lyg tai būtų oralinis seksas. Pradėkite nuo kojų pirštų galiukų čiulpimo ir partnerio viliojimo. Įsivaizduokite tai taip, lyg darytumėte tą partnerio lytiniams organams – pradedate švelniai ir lėtai, po truputį didindami tempą. Galite pabandyti pasukti liežuviu aplink pirštą, o taip pat nepamirškite bučiuoti ir laižyti tarpupirščių.

 

9. Neprivalote darbuotis vien burna. Pradėkite nuo pėdų masažo, kurį atliekate rankomis, na, o tęsti galite čiulpdami ir bučiuodami burna.

10. Neturite jausti gėdos. Kojų pirštų čiulpimas ir kiti erotiniai aktai neturėtų kelti gėdos, nesvarbu kaip retai apie tai kalbama viešai. Vienintelis blogas dalykas yra tas, kai žmogus jaučia gėdą dėl savo fetišo ar aistros. Kai kurie seksualiniai aktai yra tipiniai, tačiau neturite jaustis blogai dėl to, jog jums patinka netipiniai dalykai.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.