Blogas

Kaip pagyvinti seksualinius santykius be sekso žaisliukų?

Nesvarbu ar esate vienišas ar turite partnerį, tačiau sekso žaisliukai gali kelti baimę. Tačiau, jei jaučiate, jog turite šiek tiek pagyvinti seksualinį gyvenimą, sekso žaisliukai yra labai populiarus pasiūlymas. Žinoma, vibratoriai ir kaiščiai ir visi kiti sekso žaislai gali įnešti labai daug smagumo, tačiau, jei nesijaučiate tam pasiruošęs, viskas gerai. Yra daugybė dalykų, kurie gali atnešti daug džiaugsmo ir gyvumo jūsų seksui.
Kaip pagyvinti seksualinius santykius be sekso žaisliukų?

Puikaus sekso pamatas – atvirumas. Todėl norėdami išbandyti kažką naujo, turėtumėte būti nuoseklus ir atviras su partneriu. Tačiau neleiskite nejaukumo jausmui, kylančiam diskusijos metu, sutrukdyti jums išmėginti naujus dalykus. Svarbu neskubėti ir įsitikinti, jog jaučiatės patogiai. Štai puikios alternatyvos sekso žaislams:

1. Su partneriu apsimeskite nepažįstamaisiais
Galite išbandyti bet kokį vaidmenų žaidimą – pradedant nuo „Žvaigždžių karų“, baigiant mokytojos ir mokinio vaidmenimis. Iš pradžių tai gali atrodyti kiek keistai. Niekas niekada nesakė, jog juokas sekso metu neleistinas. Vaidmenų žaidimas su partneriu pridės unikalumo jūsų santykiams. O smagumo pridėti galite susitikdami tokioje vietoje, kaip, pavyzdžiui, viešbučio baras.

2. Tyrinėdami kūną pasitelkite lubrikantą
Didelis sekso žaislų pliusas yra tas, jog jie suteikia galimybę tyrinėti savo kūnu patiriamą malonumą per skirtingas tekstūras, formas, medžiagas it pojūčius, tačiau tai galite daryti ir kitokiu būdu. Tam, kad pajustumėte panašią naudą, kurią gaunate naudodami žaisliukus, įsigykite kokybiško lubrikanto, lubrikuokite juo partnerio pirštus ir imkitės veiksmo. Išbandykite skirtingus judesius ir spaudimą.

3. Suplanuokite seksualų užsiėmimą
Tai neprivalo būti kažkas beprotiško, tačiau laikas praleistas kiek kitaip, nei kasdien, gali labai sujaudinti. Suplanuokite seksualią fotosesiją vienas ar su partneriu, ar imkite užrašinėti savo karščiausias fantazijas, kurios, tikitės, kad vieną dieną taps realybe. Arba išeikite į žygį ir pradėkite preliudiją gamtoje!

4. Pasimylėkite naujoje vietoje
Žinoma, galite susirasti kokią tikrai egzotišką vietą, tačiau galite tą padaryti ir namuose, tik perkelkite veiksmą iš miegamojo. Pokyčiai seksualiniame gyvenime, net tokie maži, yra dar vienas puikus būdas, leisiantis patirti malonumą, naujoves ir nuotykį. Jei dažniausiai mylitės miegamajame, pabandykite pasimylėti svetainėje. Tiesą sakant, nustebsite, kiek apie kiek daug vietų nesate net pamąstęs.

5. Eksperimentuokite su fantazija ir erotika
Fantazija ir pasakojimai yra labai galingi dalykai. O įžengimas į platų erotikos pasaulį gali labai nustebinti. Dažnai manome, jog stimuliacijai reikia fizinio prisilietimo prie erogeninių zonų, tačiau pats galingiausias žmogaus sekso organas yra smegenys. Smegenų stimuliacija gali padėti kūnui reaguoti tam tikrais netikėtais būdais.

6. Praktikuokite seksualų sąmoningumą
Sąmoningumas iš pažiūros neatrodo seksualus. Tačiau seksas yra tikrai proto užsiėmimas, o tai reiškia, jog galime pilnai atsiduoti momentui, o tą padarę, pajusime didesnį malonumą ir aistrą. Galvojimas apie viską, ką turite nuveikti per dieną, nėra seksualus. Taigi, kai esate vienas ar esate vieni su partneriu, pabandykite susitelkti į momentą ir pojūčius.

7. Išbandykite temperatūros skirtumus
Nustebsite, kiek daug gali pakeisti temperatūros pokyčiai. Galite naudoti atšaldytus ar šiltus vandens dubenius prie lovos, o įmerkę pirštus ar rankas, sudarysite skirtingas temperatūras. Švelniai lieskite partnerio kūną ir stebėkite jo reakciją. Be to, galite padidinti kraujo cirkuliaciją lytiniuose organuose panaudoję šiltą kompresą.

8. Nustatykite laikmatį preliudijai
Laiko ribojimas tikrai gali atrodyti neseksualus, tačiau pagalvokite apie tai dar kartą. Dabar labai populiaru nustatyti laikmatį 10 ar 20 minučių, o laikus pasibaigus mylėtis ta poza, kurioje baigėsi laikas.

Smagaus tyrinėjimo!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.