Blogas

Kaip panaudoti prisegamą varpą, jei partneris turi penį?

Daugelis mano, jog „strap-on“ skirti skverbčiai, kai nėra tikro penio. Tačiau yra daugybė priežasčių, dėl kurių šį sekso žaislą naudoti turėtų ir žmonės, turintys nuosavą penį. „Strap-on“ gali paįvairinti ir pagerinti seksualinį gyvenimą visiems, turintiems penį ir jų partneriams.
Kaip panaudoti prisegamą varpą, jei partneris turi penį?

Daug žmonių mano, jog jų peniai turėtų suteikti seksualinį malonumą partneriui. Tačiau, jei tikite šiuo mitu, jūs apiplėšiate ne tik save, bet ir savo partnerį. Jei žiūrite į seksą, kaip į aktą, priklausantį nuo jūsų amunicijos, suteikiate sau daug nerimo ir spaudimo. Tačiau, kai susitelkiate į jaučiamą malonumą, o ne į savo ego, patiriate visiškai kitą sekso lygį.

Dar vienas sekso mitas, kurį norime paneigti – seksu mėgautis galite tik tada, kai stimuliuojamos genitalijos. Kai kurie žmonės sako, nesuprantantys prisegamų varpų naudojimo prasmės, nes jie nejaučia jokio malonumo, tačiau galite pajusti daug malonumo vien tik pamalonindami savo partnerį.

Taigi, kai jau šį bei tą aptarėme, galime pereiti prie naudos, kurią gausite naudodami prisegamą varpą, net jei turite savo nuosavą.

1. Jei partneris nepatiria erekcijos

Yra daugybė būdų, dėl kurių seksas gali būti puikus net tada, kai partneris negali patirti erekcijos, o vienas iš tų būdų, leisiantis patirtį skverbtį – prisegamos varpos naudojimas. Šis būdas gali labai padėti žmonėms, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos. Tačiau prieš tai, įsitikinkite, kad abu sutinkate su šiuo penetracijos būdu.

2. Jei partneris ejekuliuoja prieš partnerei patiriant orgazmą

Kai kurie vyrai praranda erekciją po ejekuliacijos, taigi, jei taip nutinka ir jums, tačiau norėtumėte tęsti, „strap-on“ gali labai pasitarnauti. Tai ypač padės, jei jūsų partneris dažnai baigia prieš baigiant jums. Partneris gali pradėti seksą nuo prisegamos varpos, tada tęsti su natūraliu peniu.

3. Jei norite išbandyti dvigubą įsiskverbimą

Dažnai manoma, kad dvigubas įsiskverbimas – kai skverbiamasi į vaginą ir anusą vienu metu – yra aktas, būdingas tik seksui trise. Tačiau prisegama varpa gali leisti patirti šį malonumą be trečio asmens. Dar vienas puikus dalykas – prisegama varpa yra dirbtinis penis, todėl galėsite nesijaudinti, jei jį sulenksite.

4. Jei norite išbandyti kitą dydį ar formą

Kai kurie žmonės trokšta didesnio penio, o kiti – mažesnio ir patogesnio. Jei norite paeksperimentuoti su dydžiu ir forma – prisegama varpa leis patirti kitokį pojūtį jums vis dar mylintis su savo partneriu.

5. Analiniam seksui

Daugybei žmonių iš pradžių analinis seksas sukelia tam tikrus nepatogumus, o naudodami mažesnio dydžio prisegamą varpą, galite po truputį pratintis prie šio malonumo. Pradėkite nuo labai mažo dydžio „strap-on“, tada po truputį didinkite jo dydį tol, kol būsite pasiruošusi partnerio peniui.


Taigi, jei norite įtraukti į sekso žaisliuką į repertuarą, rekomenduojame pasidairyti po mūsų platų asortimentą. O jei ši mintis atrodo kaip grasinimas jūsų partnerio ego, priminkite jam, jog prisegama varpa niekada jo neatstos, nes tai yra kas kitą. Sekso žaisliukai gali pridėti jaudulio žaidimui, taigi, galite tapti kūrybiški.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.