Blogas

7 sekso žaislų priežiūros taisyklės

Dauguma sekso žaisliukų – pakankamai trapūs objektai, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip ilgai galėsite jais mėgautis. Turėtumėte nepamiršti ne tik higienos taisyklių, bet ir tokių, kurios atskleidžia, kokių specialių aplinkos pavojų ar net kokių lubrikantų derėtų vengti. Jeigu laikysitės šių taisyklių, jūsų sekso žaisliukai dar ilgai tarnaus ir dovanos pačias geriausias emocijas.
7 sekso žaislų priežiūros taisyklės

1. Valymas. Visų pirma, turite atminti, jog erotines prekes turite laikyti visada švarias ir sausoje vietoje. Tiek prieš naudojimą, tiek po jo valykite žaisliuką specialiais valikliais ar drungnu vandeniu su muilu – taip išvengsite bakterijų kaupimosi ir patekimo į jūsų organizmą.

2. Baterijos. Jeigu kurį laiką nenaudojate savo sekso žaisliuko, išimkite baterijas ir laikykite jas atskirai. Beje, rinkitės ne pigias, didelio galingumo baterijas – jos ne tik ilgiau tarnaus, bet ir dovanos trokštamą intensyvumą.

3. Lubrikantas. Venkite naudoti žaisliuką su jam netinkamais lubrikantais. Tai svarbu tiems, kas savo kolekcijoje turi silikono bei aliejaus pagrindo lubrikantus. Atminkite: silikono pagrindo lubrikantai netinka silikoniniams žaisliukams, gali pažeisti jų paviršių. Aliejaus pagrindo lubrikantą nerekomenduojama dažnai naudoti erotinėms prekėms, mat dėl sudėties nėra pats tinkamiausias daugumai medžiagų. Kaip bebūtų, šis lubrikantas tinkamas plastikui, metalui bei stikliniams sekso žaislams.

4. Vanduo. Jeigu jūsų aksesuaras nėra atsparus vandeniui, saugokite jį nuo drėgmės. Dažniausiai ši informacija būna pateikta ant pakuotės (parašyta Waterproof), o praėjus kuriam laikui žmonės pamiršta, supainioja žaisliukus ir t.t. Jeigu mėgstate erotinius žaidimus vonioje, duše ir pan. – įsitikinkite, jog tai, ką perkate, yra skirta naudoti vandenyje. Beje, žaisliukų naudojimas vandenyje – iš tiesų malonus, taip pat, naudojimas vonioje gali būti puiki išeitis norintiems nuslėpti tai nuo šeimos ar žmonių, su kuriais gyvenate.

5. Sandarumas. Prieš naudodami tam skirtą sekso žaisliuką vandenyje, atidžiai patikrinkite, ar gerai uždarėte baterijas. Net mažiausias likęs plyšelis gali sugadinti prekę.

6. Talkas. Kai kurie erotiniai žaisliukai, pavyzdžiui, sukurti iš odos imitacijų, turėtų būti naudojami su talku. Ypač – masturbacijos rankovės bei vaginos, tai padeda išvengti paviršių sukibimo, susiklijavimo.

7. Spalvos. Lateksiniai bei iš gumos pagaminti sekso žaisliukai turėtų būti laikomi atskirai nuo želinių prietaisų – tai padės išvengti spalvų nublukimo.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.