Blogas

7 sekso žaislų priežiūros taisyklės

Dauguma sekso žaisliukų – pakankamai trapūs objektai, tačiau tik nuo jūsų priklauso, kaip ilgai galėsite jais mėgautis. Turėtumėte nepamiršti ne tik higienos taisyklių, bet ir tokių, kurios atskleidžia, kokių specialių aplinkos pavojų ar net kokių lubrikantų derėtų vengti. Jeigu laikysitės šių taisyklių, jūsų sekso žaisliukai dar ilgai tarnaus ir dovanos pačias geriausias emocijas.
7 sekso žaislų priežiūros taisyklės

1. Valymas. Visų pirma, turite atminti, jog erotines prekes turite laikyti visada švarias ir sausoje vietoje. Tiek prieš naudojimą, tiek po jo valykite žaisliuką specialiais valikliais ar drungnu vandeniu su muilu – taip išvengsite bakterijų kaupimosi ir patekimo į jūsų organizmą.

2. Baterijos. Jeigu kurį laiką nenaudojate savo sekso žaisliuko, išimkite baterijas ir laikykite jas atskirai. Beje, rinkitės ne pigias, didelio galingumo baterijas – jos ne tik ilgiau tarnaus, bet ir dovanos trokštamą intensyvumą.

3. Lubrikantas. Venkite naudoti žaisliuką su jam netinkamais lubrikantais. Tai svarbu tiems, kas savo kolekcijoje turi silikono bei aliejaus pagrindo lubrikantus. Atminkite: silikono pagrindo lubrikantai netinka silikoniniams žaisliukams, gali pažeisti jų paviršių. Aliejaus pagrindo lubrikantą nerekomenduojama dažnai naudoti erotinėms prekėms, mat dėl sudėties nėra pats tinkamiausias daugumai medžiagų. Kaip bebūtų, šis lubrikantas tinkamas plastikui, metalui bei stikliniams sekso žaislams.

4. Vanduo. Jeigu jūsų aksesuaras nėra atsparus vandeniui, saugokite jį nuo drėgmės. Dažniausiai ši informacija būna pateikta ant pakuotės (parašyta Waterproof), o praėjus kuriam laikui žmonės pamiršta, supainioja žaisliukus ir t.t. Jeigu mėgstate erotinius žaidimus vonioje, duše ir pan. – įsitikinkite, jog tai, ką perkate, yra skirta naudoti vandenyje. Beje, žaisliukų naudojimas vandenyje – iš tiesų malonus, taip pat, naudojimas vonioje gali būti puiki išeitis norintiems nuslėpti tai nuo šeimos ar žmonių, su kuriais gyvenate.

5. Sandarumas. Prieš naudodami tam skirtą sekso žaisliuką vandenyje, atidžiai patikrinkite, ar gerai uždarėte baterijas. Net mažiausias likęs plyšelis gali sugadinti prekę.

6. Talkas. Kai kurie erotiniai žaisliukai, pavyzdžiui, sukurti iš odos imitacijų, turėtų būti naudojami su talku. Ypač – masturbacijos rankovės bei vaginos, tai padeda išvengti paviršių sukibimo, susiklijavimo.

7. Spalvos. Lateksiniai bei iš gumos pagaminti sekso žaisliukai turėtų būti laikomi atskirai nuo želinių prietaisų – tai padės išvengti spalvų nublukimo.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Superine parduotuve!
  Daiva
  Platus asortimentas, greitas pristatymas
  Vile
  Beveik kasdien naujos prekės, svetainė greita, patogi, o pristatymas itin greitas ir konfidencialus. ;) Šaunuoliai
  Vaida
  Patogus puslapis, viską lengvai randu, nereikia klaidžioti ir ieškoti kur galėtų būt viena ar kita prekė. Plius greitas pristatymas. Šaunu ;)
  M
 • Platus asortimentas, visada nustebina naujovės, kartu su vyru galime pakurstyti ugnelę miegamajame. Ačiū už greitą prekių pristatymą, aiškius prekių aprašymus ir kokybiškas prekes.
  Lojalioji
  Patys geriausi atsiliepimai. Telefonu visada gaunu kokybišką konsultaciją, o pristatymas greitas ir operatyvus. Prekės taip pat aukščiausios kokybės, dar nė karto neteko nusivilti. Visada perku čia ir tik čia!
  Agnė
  ačiū už operatyvumą, už nuostabias prekes. niekad ši svetainė nėra nuvylusi!
  Nuolatinė klientė
  Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
 • SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Perku tik is sios parduotuves, nes geriausios kainos ir kokybe
  Mantas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.