Blogas

Pagrindiniai patarimai kaip prižiūrėti savo sekso žaislus

Kadangi dauguma žmonių bent kartą savo gyvenime tikrai susiduria su sekso žaisliukais, klausimas kyla tik toks: „Ar tikrai mokate juos prižiūrėti?“. Retas turėtojas pagalvoja apie pagrindines priežiūros taisykles, kurios padeda ilgesnį laiką jausti malonumą, išsaugoti ilgaamžį žaislų veikimą ar net higienos dėka išvengti sveikatos sutrikimų. Kokiomis taisyklėmis vadovautis norint tą pasiekti?
Pagrindiniai patarimai kaip prižiūrėti savo sekso žaislus

1. Valymas po ir prieš kiekvieną panaudojimą

Valyti prieš kiekvieną kartą kai norite malonumų – nėra būtina, tačiau po to kai žaislu pasinaudojote – privaloma. Daiktas turi būti higieniškas ir maksimaliai švarus po visko, kadangi jis turėjo kontaktą su kūniškomis išskyromis.

2. Žaislų su elementais ar baterijomis nemirkykite vandenyje

Nėra reikalo per daug išsiplėsti. Elektra ir vanduo nėra patys geriausi draugai. Tik patys sandariausi vibratoriai ar kiti žaisliukai su dideliu vandens nepralaidumu gali būti naudojami vandenyje, tačiau irgi sekant apribojimus.

3. Tinkamai prižiūrėkite iš skirtingų medžiagų pagamintus žaislus

Jeigu jūsų žaislas yra pagamintas iš plastiko, cyber odos, nailono, gumos, odos ar panašių medžiagų – juos reiktų plauti su muilu ir šiltu vandeniu. Nailonas dar gali būti plaunamas skalbimo mašinoje, tačiau kitus – reikia plauti rankomis. Kitokio tipo medžiagoms taikomi kiti plovimo būdai. Silikonui – vanduo ir muilas, tačiau tinka ir indaplovė. Nerūdijantis plienas – virti vandenyje 10 minučių, išmirkyti baliklio ir vandens mišinyje bei išskalauti. Tinka ir indaplovė. Paprastai instrukcijose galite rasti rekomenduojamas priežiūros priemones.

4. Stebėkite pasikeitimus ir elkitės atidžiai

Jeigu vibratorius nebesukelia to paties malonumo kaip anksčiau, gali būti, kad jis paprasčiausiai išsikrovė. Tokiu atveju pakaks pakeisti baterijas. Visgi, jeigu motoriukas ūžia per garsiai, jis elgiasi nepastoviai arba per greitai nusilpsta akumuliatoriai – laikas su juo atsisveikinti. Kitokio tipo žaislai gali sutrūkinėti viršutiniame sluoksnyje, susilenkti ar kitais būdais tapti nebenaudojami. Žaislų stenkitės nemėtyti, ypač jeigu juose yra elektronikos. Ką tik nuplauti ir šiek tiek drėgni žaislai itin traukia nešvarumus, todėl juos padėkite į higienišką ir sandarią erdvę.

5. Galite ant kai kurių žaislų uždėti prezervatyvą

Kadangi kai kurių akytų medžiagų (nailonas, guma, oda...) negali būti pilnai dezinfekuojamos, rekomenduotina prieš naudojimą ant šių žaislų užmauti prezervatyvą.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.