Blogas

Sekso žaisliukų priežiūros ABC

Sekso žaislai yra smagūs, patikimi ir gali būti integruoti į pasitenkinimą keliantį seksualinį gyvenimą. Tačiau tai nėra įprasta prekė, todėl jiems reikia specialios priežiūros, kad palaikytumėte švarą ir funkcionalumą.
Sekso žaisliukų priežiūros ABC

Kaip laikyti sekso žaislus

Tai kur laikote sekso žaislus yra svarbu, norint išlaikyti juos puikios būklės. Žmonės dažnai nesuvokia, kokie sekso žaisliukai gali būti jautrūs įvairioms sąlygoms. Palikdami žaisliuką aukštoje temperatūroje galite jį pažeisti, tai priklauso nuo medžiagos, iš kurios jis pagamintas, kokybės.

Pirmiausia, sekso žaislus patariame laikyti satino ar kitokiuose specialiuose maišeliuose. Tokiu būdu išvengsite dulkių ir plaukų ant žaisliuko. Jei neturite satino ar kitokio maišelio, pagalvokite ar tikrai norite laikyti jį plastiko maišelyje. Plastikas tinka neporėtoms medžiagoms (silikonas, plienas, stiklas ir plastikas). Tačiau, jei jūsų žaisliukas pagamintas iš porėtos medžiagos, venkite jį laikyti plastiko maišelyje. Taip ne tik sulaikysite šilumą jame, tačiau kartais plastikas reaguoja su kitu plastiku.

O kas, jei žaisliuką laikysite dėžutėje, su kuria jį pirkote? Taip, tai taip pat gera mintis, tik įsitikinkite, jog žaisliuką valote prieš padėdami atgal į laikymo vietą. Kartonas ir tam tikros plastiko rūšys sulaiko bakterijas, todėl, jei žaisliuko neišvalysite, jis gali būti purvinas.

Tiksliai žinokite kokį lubrikantą naudojate

Jei nenaudojate lubrikanto, jūs prarandate dalį malonumo. Lubrikantas be galo pagerina patirtį. Tačiau įsitikinkite, jog naudojate tinkamą lubrikantą jūsų žaisliukui. Silikono pagrindo lubrikantai su laiku pažeis žaisliuką. Ir nors tai nepaverčia patirties nesaugia, tai sugadina žaisliuką. Penio žiedas gali sutrūkti, o gražusis vibratorius gali imti luptis, ypač, jei jūsų žaisliukas pagamintas iš silikono.

Taigi, nenaudokite to paties tipo lubrikanto ir žaisliuko. Silikonas „nedraugauja“ su silikonu, o aliejaus pagrindo lubrikantai netinka naudojimui žaisliukais, kurie pagaminti iš latekso ar gumos. Saugiausias pasirinkimas – vandens pagrindo lubrikantai

Gerai išplaukite žaisliuką

Be galo svarbu plauti ir rūpintis sekso žaisliukais, nes nuo nešvarių sekso žaislų galite užsikrėsti įvairiomis infekcijomis ir lytiškai plintančiomis ligomis. Po masturbacijos plaunate rankas (tikimės), todėl tą patį turėtumėte daryti ir su sekso žaislais.

Nors pasigauti infekciją nuo sekso žaisliuką yra mažai tikėtina, tačiau žaisliukų švara yra būtina higienai. Tam puikiai tiks šiltas vanduo ir muilas, nepaisant to ar jis antibakterinis ar ne. Svarbiausia mechaniškai pašalinti bakterijas nuo žaislo paviršiaus. Jei žaisliukas pagamintas iš porėtos medžiagos, jų plauti reikia dar geriau ir atidžiau tam, kad neliktų muilo. O jei žaisliukas tekstūrinis ar turi išlenkimų, naudokitės vatos pagaliuku.

Taigi, o kam plauti žaisliukus, jei jais naudojatės tik jūs? Ant žaisliuko patenka bakterijos ne tik iš jūsų kūno, bet ir iš aplinkos, be to patenka ir dulkės, gyvūnų plaukai ir t.t.

Ne visus žaisliukus galima plauti indaplovėje

Nors tokie žaisliukai pagaminti iš silikono, plieno ir stiklo yra saugūs plauti indaplovėje, tačiau to daryti nereikia vien todėl, jog juos paprasta išplauti vandeniu ir muilu. Tokius žaislus dezinfekuoti galite juos pavirindami ar naudodami karštą vandenį.

Svarbu žinoti, kad bet koks žaislas su varikliu negali būti plaunamas indaplovėje. Karštis gali sunaikinti variklį. Todėl bet kas, kas vibruoja, juda ir turi mygtukus negali būti plaunama indaplovėje.

Imkitės atsargumo priemonių prieš naudodami žaisliukus su keliais partneriais

Kaip minėjome, nors užsikrėtimo nuo žaisliukų rizika maža, turėtumėte žinoti, jog ji yra, kai naudojate žaisliuką su partneriu. Porėti žaisliukai absorbuoja bakterijas, todėl naudodamiesi tokiais žaislais su partneriu, užmaukite ant jo prezervatyvą. Ypač rekomenduojame atkreipti į tai dėmesį, jei žaisliuku dalinsitės su keliais partneriais. Porėtų žaisliukų negalite visiškai išvalyti, todėl bet kokias bakterijas galite perduoti partneriui. Taip pat porėtų žaisliukų nenaudokite nei vaginaliniam, nei analiniam seksui be prezervatyvo, jei tą darote su partneriu, dėl tų pačių priežasčių.

O jei dalijatės neporėtais žaisliukais, įsitikinkite, jog prieš naudojimą jie yra švarūs. Jei nenorite ant žaisliuko mauti prezervatyvo, neporėtus ir vandeniui atsparius žaisliukus galite pavirinti prieš naudojant (jei jie neturi motoro). Jei nesate tikras ar jūsų žaislas vandeniui atsparus, naudokite antibakterinius purškiklius ir vandenį bei muilą.

Jei manote, kad kažkas negerai, pasakykite apie žaisliukus gydytojui

Jei kreipėtės į gydytoją, nes esate susirūpinęs dėl galimos lytinės infekcijos, paminėkite jam, jog naudojate sekso žaisliukus. Kartais žmonės sako, jog nėra seksualiai aktyvūs, tačiau naudojasi sekso žaisliukais, todėl tą būtina paminėti. Nesigėdykite, nes tai tikrai padės teisingai nustatyti diagnozę.

Po naudojimo turėtumėte pasišlapinti

Šlapinimasis po sekso gali padėti išvengti lytiškai plintančių infekcijų, todėl taip pat turėtumėte pasišlapinti ir po naudojimosi sekso žaislu. Jei masturbuojatės su žaisliuku, ar tik pirštais, bakterijos vis tiek gali pakliūti į lytinių organų zoną. Pasišlapindami užtikrinsite visų bakterijų pašalinimą iš pūslės.

Mėgaukitės sekso žaisliukais, bet nepamirškite būti saugūs!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Superine parduotuve!
  Daiva
  Platus asortimentas, greitas pristatymas
  Vile
  Beveik kasdien naujos prekės, svetainė greita, patogi, o pristatymas itin greitas ir konfidencialus. ;) Šaunuoliai
  Vaida
  Patogus puslapis, viską lengvai randu, nereikia klaidžioti ir ieškoti kur galėtų būt viena ar kita prekė. Plius greitas pristatymas. Šaunu ;)
  M
 • Platus asortimentas, visada nustebina naujovės, kartu su vyru galime pakurstyti ugnelę miegamajame. Ačiū už greitą prekių pristatymą, aiškius prekių aprašymus ir kokybiškas prekes.
  Lojalioji
  Patys geriausi atsiliepimai. Telefonu visada gaunu kokybišką konsultaciją, o pristatymas greitas ir operatyvus. Prekės taip pat aukščiausios kokybės, dar nė karto neteko nusivilti. Visada perku čia ir tik čia!
  Agnė
  ačiū už operatyvumą, už nuostabias prekes. niekad ši svetainė nėra nuvylusi!
  Nuolatinė klientė
  Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
 • SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Perku tik is sios parduotuves, nes geriausios kainos ir kokybe
  Mantas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.