Blogas

Erotikos paroda VEENUS BERLIN 2018

Dalis suaugusiems.lt kolektyvo turėjo galimybę pabūvoti didžiausioje Europoje erotikos parodoje, kuri vyko Berlyne! Lūkesčiai dėl parodos buvo dideli, tačiau nusivylę nelikome.

Priėjus prie Messe Berlin parodos rūmų – mus pasitiko ilga eilė žmonių. Tačiau ji pakankamai greitai judėjo, kol laukėme jau pastebėjome neįprastos išvaizdos žmonių – transesksualų ar itin atvirai apsirengusių tiek jaunesnių, tiek labai pagyvenusių žmonių.

Iš viso buvo trys salės, pasukome į ramesnę, ten didžiausią dėmesį iškart patraukė itin tikroviškos sekso lėlės! Realaus ūgio, švelnios ir minkštos odos merginos bei vaikinai buvo dailiai aprengti, sušukuoti. Kūnas kaip tikras! Lengvai lankstosi ir sukiojasi kiekvienas pirštas, o ką jau galvoti apie seksą su tokia lėle – pojūčiai tikriausiai irgi neįtikėtini!

Kai kurios lėlės buvo įtaisytos sekso sūpynėse, kai kurios iš dalies net robotizuotos! Seksas su robotais, tikriausiai tampa vis didesne realybe. Kai kurios lėlės buvo aprengtos kaip karalaitės ar undinėlės.

Žinoma, negalėjome praeiti pro sekso žaisliukus, kuriuos siūlė įvairios kompanijos. Visi sekso žaislai šalia turėjo testerius, kuriuos galima įjungti, įsitikinti prekės galingumu ir kitomis savybėmis. Niekas nesiūlė nieko pirkti! Tiesiog matydami susidomėjimą pardavėjai parodydavo visas prekės galimybes ar kitas įdomias alternatyvas. To reikėtų pasimokyti kitiems pardavėjams.

Keletas japoniškų kompanijų demonstavo naujos kartos žaisliukus. Vieni iš jų turėjo neįtikėtinai stiprią vibraciją ir lankstumą. Kiti daug priedų, pavyzdžiui, pritvirtinus uodegėlę prie vibratoriaus– vibratorių galėjai paversti mini vibruojančiu botagu!

Labai nusivylėme, jog nebuvo Fun Factory gamintojų parodoje. Juk jie tiek mūsų, tiek jūsų favoritai. Tačiau pamatėme dar vieną savo mylimą gamintoją LELO. Jie orientavosi į savo naujųjų prezervatyvų reklamą, siūlė įvairias pramogas.

Be gausybės sekso žaislų galėjome rasti ir seksualaus apatinio trikotažo. Obsessive, Livia Corsetti ir kiti garsūs gamintojai siūlė savo prekes su nuolaidomis. Kiek įdomesnės aprangos ieškotojoms galėjo pasirodyti įdomūs korsetai, kitos aprangos detalės lyg iš viduramžių.

Beje, ne tik moterys galėjo rasti apatinio trikotažo – vyrams irgi buvo keletas kompanijų siūlančių žavias kelnaites ir ne tik.

Kas liečia vyrus, tiesą sakant, jiems čia labiau pasisekė. Pornožvaigždės dalino autografus, leido su jomis nusifotgrafuoti ar net palaikyti už krūtų! Striptizo šokėjos nuolat rengė pasirodymus ir gundė kiekvieną susirinkusį į parodą. Sužavėjo šių merginų paprastumas, noras bendrauti, nesibaigiančios šypsenos. Juk jos čia stovi tikrai ne po valandą ar dvi, o jau ištisą dieną.

Moterys į striptizo šokėjus paganyti akis, deja, galėjo labai ribotai, reikėjo laukti nemažoje eilėje ir nežinojai, ar vis dar tilpsi į nedidelę uždarą salę.

Vaikinai turėjo dar vieną galimybę smagiai praleisti laiką su virtualaus sekso akiniais! Viską per ekraną galėjo stebėti kiekvienas, ką tuo metu mato kėdėje su akiniais sėdintis vyras. Virtualus seksas išties yra be proto tikroviškas!

Trečioji salė parodoje KINKY VENUS. BDSM karalystė. Čia viskas orientuota tik į BDSM prekes, aprangą, vyko gyvi BDSM pasirodymai.

O štai ir ji, bene didžiausią dėmesį prikausčiusi Fetish Medusa – fetišo karalienė. Ji atrodo įspūdingai! Ir taip, ji tikra, mielai pozavo visiems, kas ją fotografavo.

Didelė ir įsimintina paroda, daug erdvės, daug veiklos, įvairių žaidimų, pramogų, renginių pačiame parodos viduje. Puiki atmosfera, jokių išsišokimų iš lankytojų, daug įvairių žmonių, kurie mėgavosi tuo, kad yra čia ir dabar. Rekomenduojame kitais metais ir jums čia apsilankyti!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Superine parduotuve!
  Daiva
  Platus asortimentas, greitas pristatymas
  Vile
  Beveik kasdien naujos prekės, svetainė greita, patogi, o pristatymas itin greitas ir konfidencialus. ;) Šaunuoliai
  Vaida
  Patogus puslapis, viską lengvai randu, nereikia klaidžioti ir ieškoti kur galėtų būt viena ar kita prekė. Plius greitas pristatymas. Šaunu ;)
  M
 • Platus asortimentas, visada nustebina naujovės, kartu su vyru galime pakurstyti ugnelę miegamajame. Ačiū už greitą prekių pristatymą, aiškius prekių aprašymus ir kokybiškas prekes.
  Lojalioji
  Patys geriausi atsiliepimai. Telefonu visada gaunu kokybišką konsultaciją, o pristatymas greitas ir operatyvus. Prekės taip pat aukščiausios kokybės, dar nė karto neteko nusivilti. Visada perku čia ir tik čia!
  Agnė
  ačiū už operatyvumą, už nuostabias prekes. niekad ši svetainė nėra nuvylusi!
  Nuolatinė klientė
  Prekes užsakiau pirma karta ispakavus radau dovanelę,likau maloniai nustebinta.
  erika19880602
 • SUPER aptarnavimas ir konfidencialumas.
  Negalėjau ne palikti šio pagyrimo. Gavau prekę kuria buvau užsakes ir jos laukiau. Vien tai, kad malonu gauti tai ko nori dar ir nustebino tai kad radau siurprizą veido kaukė... Malonu tai! Nors jų ir turiu.
  Ir dar ne viskas buvo ir antras voke įdėtas siurprizas knygutė kuria teks vakare paskaityti. Žodžiu Linkiu jūsų visam kolektyvui sėkmės ir sveikatos.
  Jau daug daug metų jūsų klientas. :)
  Renatas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Perku tik is sios parduotuves, nes geriausios kainos ir kokybe
  Mantas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.