Blogas

Visiškai kitoks orgazmas su LELO Sona

Per pastaruosius kelerius metus mano lytinis potraukis buvo labai sumažėjęs. Tikriausiai tai nutiko dėl keletos dalykų: pirma dėl hormonų sumažėjimo, nutolinant gimdymą. Antra – paprastesnė priežastis, esu labai užimtas žmogus nei būdavau anksčiau, todėl lytiniams santykiams sunkiai rasdavau laiko. Masturbacija buvo ta veikla, kuria užsiimdavau, kai būdavau atsipalaidavusi, bet su dabartiniu laibai užimtu grafiku, tai yra paskutinis dalykas, kurį noriu padaryti grįžusi namo. Net įsigydama naujus vibratorius, sunkiai randu pastangų juos panaudoti.
Visiškai kitoks orgazmas su LELO Sona

Bet kai pasirodė LELO SONA, aš iš karto žinojau, kad verta jį išbandyti. Skirtingai nuo visų kitų, panašių vibratorių, jis veikia garso bangomis per skleidžiamus virpesius, kurie pasiekia ir stimuliuoja gilesnius, nepasiekiamus klitorio dalis. Paprastas vibratorius pasiekia tik išorinę klitorio dalį, per kurią sunku pasiekti orgazmą. Akivaizdu, kad tai puiku, bet tie kurie jaučia, kad masturbacija yra nesąmonė, nėra tai pabandę su papildomais žaislais. LELO SONA yra klitorio stimuliatorius, kurio dėka jaučiame vibracijas, pulsuojančias per visą kūną.

Šis nuostabus klitorio stimuliatorius kraunasi per USB laidą, kurį galite pasijungti kur tik norite: per nešiojamą kompiuteri, įkroviklį ir panašiai. Jo mirksinti neoninė lemputė, hipnotizuojanti, bet kai įjungiate, išgirstate žemiausiu dažniu pajungtą garsų zvimbimą.

Kai jau buvau pasiruošusi panaudoti jį dar kartą, užsidėjau kelias antklodes ant savęs, kad neišgąsdinčiau kaimynų, jo nuostabiu garsu. Naudojant šį stimuliatorių bendras pojūtis nesiskyrė nuo paprasto vibratoriaus, bet kai truputį ilgiau panaudojau, pajutau savyje vidinį dilgčiojimą. Tada supratau pagrindinį skirtumą nuo jo ir paprasto vibratoriaus. Po kelių minučių aš patyriau tai, ko jau seniai buvau nepatyrusi, patį nuostabiausią, greičiausią ir giliausį orgazmą, tai truko taip staiga, jog turėjau suvokti, kad tai orgazmas.

Tik norėdama įsitikinti ar tai buvo tikrai tikra, aš dar kartą jį panaudojau ryte, tik tada nusistačiau ne žemiausiuoju rėžimu, bet truputį aukštesniu, bet pradedant su juo „žaisti“ ieškojau greitai mygtuko, kad jį vėl perstatyčiau atgal į žemesnįjį rėžimą, nes truputį aukštesnis buvo per daug. Be to, LELO SONA reguliuoja savo greitį, jėgą, kai ją perkeliate kitur, impulsai sumažėja, kai spaudžiate jį prie savo kūno. Iš esmės, palikau nustebinta, tereikia pasirengti jam ir orgazmą patirsite vos per tris minutes.

Šis klitorio stimuliatorius, tai protingas pasirinkimas: jis suteikia greičiausią orgazmą, kurį kada nors turėjau, tuo pačiu jaudinant malonius bei stiprius pojūčius mano kūne. Dabar visiškai žinau kaip įveikti stresą, būti sveikai, atsipalaidavusiai, man tereikėjo susirasti LELO SONA ir praleisti su juo nepakartojamą laiką.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.