Vibratoriai

Faktai kurių nežinojote apie vibratorius

Vibratorius, ko gero yra pats populiariausias sekso žaislas pasaulyje. Jų išskirtinį veikimo principą žino visi, o moterys be jų dažnai neįsivaizduoja malonaus sekso. Vyrams jie simbolizuoja malonumą, kurį jie gali padėti suteikti savo partnerei. Tačiau ką iš tiesų žinote apie šiuos žaisliukus, kurie padeda daugybei vienišų moterų ir porų patirti stipresnius seksualinius malonumus? Štai keletas įdomių faktų apie juos
Faktai kurių nežinojote apie vibratorius

Vienoje JAV valstijoje jie yra uždrausti

Alabama yra labai religinga ir senamadiška valstija JAV pietuose. Visai keista pagalvoti, kad plačiosiose ir laisvę įkūnijančiose Jungtinėse Valstijose gali būti tokių absurdiškų draudimų, tačiau Alabamos valstijos įstatymai draudžia šios valstijos ribose platinti bet kokius „įtaisus, kurie yra skirti arba pritaikomi tik genitalijų stimuliacijai“. Jeigu nesilaikysite šio įstatymo – pasiruoškite piniginę paploninti net iki 10 tūkstančių JAV dolerių suma. Kartą viena moteris net buvo suimta, už tai, jog pardavinėjo tokius objektus vakarėlyje.

Vibratorius atsirado seniau nei elektra

Nors įprasta manyti, kad vibratorius yra elektrinis įtaisas, tiesa yra tokia, kad pirmieji vibratoriai atsirado dar XVIII amžiuje. Tuo metu toks žaislas buvo laikomas šventvagišku ir išradėjui milijonų neatnešė, tačiau dar 1734 metais „prisukamą“ vibratorių pristatė vienas Europos išradėjas. Nors tarp masių šis žaisliukas pasisekimo nesulaukė, medikai pamatė jų naudą ir būtent gydytojams buvo pradėti tiekti pirmieji modeliai. Jie buvo naudojami gydant „isteriją“ padedant pacientei pasiekti orgazmą.

Yra ir penio vibratorių

Daugumoje valstybių, kur galioja seksualinę laisvę ir saviraišką ribojantys įstatymai, vibratoriai turi kodinį pavadinimą „Nugaros masažuokliai“. Šis pavadinimas atsirado kai visai nekaltai vienos Japonijos kompanijos gaminamas nugaros masažuoklis (tikras masažuoklis, ne vibratorius) žmonių buvo pradėtas kaip vibratorius. Taip šis pavadinimas ir prilipo. Na, o dabar rinkoje galite rasti ir ant penio užmaunamą įtaisą, kuris vibruoja ir stimuliuoja vyro „pasididžiavimą“. Tai – vyriškas vibratorius.

Vibratoriai gerina jūsų balsą

Vienas balso ir dainavimo treneris bei mokytojas turi ypatingą metodiką. Jis teigia, jog atrėmus vibratorių į tą vietą, kur turėtų būti jūsų balso stygos, stipriai ir greitai padidėja jūsų balso rezonansas. Tas pats mokytojas teigia, jog taip atpalaiduojamos visos sausgyslės bei raumenys gerklėje ir galite išvystyti didesnę natų amplitudę. Beje, jie taip pat padeda pasiekti ir gerų orgazmų, tad kodėl gi nepabandžius?

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.