Vibratoriai

Vibratoriai – TOP 10 kiekvienai moteriai

Apie vibratorius sužinoti, vien iš informacijos esančios internete, galima tikrai daug. Jų specifikacijas, naujienas rinkoje bei aktualijas moterims ir vyrams paskaityti tikrai įdomu, nepriklausomai nuo to ar turi jie tą vibratorių ar ne. Vienišos moterys bei tos, kurios yra poroje ir save šiuo metu realizuoja santykiuose, susiduria su poreikiu naudoti sekso žaislus. Vibratoriai yra turbūt patys populiariausi sekso žaisliukai visame pasaulyje. Rinkoje tai tikrų tikriausias fenomenas. Vibruojančių lovos partnerių kasmet pasaulyje parduodama gerokai daugiau nei milijonas, todėl tai yra svarbus moters seksualinės sveikatos bei seksualinio pasitenkinimo kompanionas. Vibratorių istorija, prasidėjusi tik prieš keliasdešimt metų, dabar yra pasiekusi tikrų tikriausią zenitą bei padeda milijonams moterų ir vyrų pajusti malonumą visame pasaulyje. Jeigu jūs esate dama ir norite įsigyti vibratorių, domitės jų rinka arba ieškote kuo pakeisti seną žaisliuką – šis straipsnis yra kaip tik jums. Štai TOP 10 vibratorių, kuriuos šiuo metu gali įsigyti kiekviena moteris Lietuvoje.
Vibratoriai – TOP 10 kiekvienai moteriai

10-a vieta: „Tylutis“ 40,00 Eur

Šis žaislas nėra revoliucingas ar ypatingai išskirtinis, tačiau savo darbą atlieka nepriekaištingai. O ko daugiau gali reikėti iš gero vibratoriaus? Kaip sakoma, neišradinėjant dviračio, buvo pasiekti maksimalūs rezultatai, leidžiantys moteriai pajausti visus tuos malonumus, ką vibratorius ir turėtų leisti patirti. Kuo „Tylutis“ tikrai išsiskiria iš minios, tai ypatingai tyliu veikimu, kuris leidžia diskretiškai ir maloniai mėgautis privačiais malonumais net, jei už sienos miega arba vaikšto kiti asmenys. Toks vibratorius yra tobulas partneris išvykose ar kelionėse. Vibravimą galima lengvai reguliuoti ir su „Tylučiu“ žaisti net vonioje ar duše, kadangi jis yra nepralaidus vandeniui. Gana solidaus 12,5 cm ilgio, žaislas malonina jūsų vaginalinį kanalą, o iš silikono pagaminta minkšta konstrukcija bus maloni prisilietimams visame erogeniniame regione. Neapsigaukite, nors veikia labai tyliai, „Tylutis“ jus gali išversti iš kojų, nes yra labai galingas. Tegu kiti šaukia, jūsų žaislo rezultatai kalbės patys už save.

9-a vieta: „Drugelis“ 22,88 Eur

Jeigu 10-oje vietoje buvęs „Tylutis“ neatrodo kažkuo išskirtinis, tai apie „Drugelį“ to pasakyti tikrai negalima. Į tikrų tikriausią plaštakę panašus palaimą ant sparnų nešantis drugelis maloniai stimuliuoja klitorių. Būtent pastarojo stimuliacijai ir skiriama daugiausiai dėmesio kai jūs žaidžiate su šiuo žaislu. Juk kiekviena moteris tikrai žino koks jautrus ir kiek daug galimybių malonumams savyje talpina būtent šis kūno taškas. Žaislas drugys, su specialių dirželių pagalba yra apjuosiamas aplink dubens sritį, pritvirtinamas ir pridedamas prie intymios vietos. Kai „Drugelis“ jau yra tinkamai pritvirtintas – jį galima įjungti. Iškart po įjungimo prasideda malonumai, nebus nė sekundės delsimo. Jeigu esate tikra išdykėlė arba mėgstate su partneriu provokuoti vienas kitą, tyliai bei diskretiškai veikiantis žaisliukas tikrai nebus pastebėtas po rūbais, todėl slapta mėgautis galima ir viešoje vietoje. Niekas net nesuuos, kas gi čia vyksta, o jūs vienas kitą arba pati save jaudinsite be galo smagiai. Už sąlyginai nedidelę sumą galite įsigyti universalų malonumą suteikiantį prietaisą.

8-a vieta: „Trys malonumai“ 29,95 Eur

Kaip, turbūt, išduoda pats pavadinimas, šis žaislas tai kaip ta kava – trys viename. Naudodamiesi juo patirsite vaginalinę, klitorinę ir analinę stimuliaciją tuo pat metu. Tačiau toks žaislo dizainas neįpareigoja visko daryti vienu metu, juo galite džiaugtis ir malonindami tik vieną kūno vietelę. Vibruojančios žaislo konstrukcinės atšakėlės pagamintos ir sukonstruotos taip, kad būtų išlaikomas anatomiškai ergonomiškas (patogus ir lengvai pritaikomas) dizainas, garantuojantis maksimalų malonumą. Net ir rodytųsi įprasta vaginalinė stimuliacija, su pagrindine vibratoriaus atšaka bus neįprasta, o sufokusuota į jūsų mėgiamiausią ir jautriausią G tašką, apie kurį sklando legendos ir mitai. Už gana nedidelę kainą vandeniui atsparus žaisliukas gali suteikti ne vieną, ne du, o net tris orgazmus vienu metu. Iš silikono pagamintą žaisliuką naudokite tik su vandens pagrindo lubrikantu.

7-a vieta: „Galiūnas“ 15,95 Eur

Nebrangus, galingas, klasikinės išvaizdos „Galiūnas“ išpildys visas jūsų fantazijas. Net 17cm ilgio, į tikrą vyro penį panašus imitatorius lengvai reguliuojasi, tad kiekviena dama, nepriklausomai nuo amžiaus, patirties ir kitų faktorių galės pasimėgauti maksimaliu malonumu. Net ir žaisliuko paviršius bei tekstūra primena galingo vyro pasididžiavimą, tačiau jis jus tenkins tada, kada jūs to norite ir nereikės niekuo daugiau rūpintis. Skųstis nebus kuo, nes „Galiūnas“ – kaip tikras vyras, tik nesukuria jokių papildomų problemų ????. Vibratoriaus išvaizda turi ir praktinę naudą. Būdamas vaginalinėje angoje, vibratorius ir jo tekstūra maloniai stimuliuos vidinius vaginos kanalus, o lengvas reguliavimas padės rasti aukso viduriuką vibracijos rėžimuose. „Galiūnas“ tikrai vertas būti dešimtuke ir jūsų stalčiuje.

6-a vieta: „Malonus prisilietimas“ 27,95 Eur

Kiaušinėlio tipo vibratoriai populiarumu ima lenkti ir daugumą tradicinių vibratorių rūšių, tipų. Jais kasmet domisi vis daugiau moterų, todėl nenuostabu, kad ir Lietuvoje „kiaušinėliais“ džiaugiasi nemažas procentas dailiosios lyties atstovių. Didžiausias kiaušinėlio tipo vibratoriaus privalumas – stiprus ir koncentruotas malonumas, kuris būtent ir yra kiek skirtingas nuo paprastų vibratorių teikiamos palaimos. Šis modelis, „Malonus prisilietimas“ neturi jokių komplikuotų instrukcijų bei nereikalauja patirties tinkamam jo panaudojimui. Gal net priešingai, šis žaisliukas užtikrina didelį malonumą visoms, ir dėl to pavergė šimtų, jei ne tūkstančių moterų širdis ir erogenines zonas visoje Lietuvoje ir pasaulyje. Nors stimuliuoja stipriai, išorės medžiaga – gana švelni, nesunku su juo įsiskverbti į norimą gylį, kad tai būtų patogu tik jums. Kaip ir dauguma šio sąrašo dalyvių, „Malonus prisilietimas“ pasižymi atsparumu vandeniui, todėl nesunku išdykauti duše, vonioje, galbūt net baseine ar pirtyje. Desertas? Tai būtų keturių skirtingų stiprumų stimuliacija, kuri garantuotai varys iš proto, nesvarbu kokia nuotaika ar savaitės, mėnesio, metų diena.

5-a vieta: Lelo „Soraya“ 219,00 Eur

Šis žaisliukas nuo kitų skiriasi savo kaina. Ji – ženkliai didesnė. Klausimas – „Ar verta?“. Tikrai taip, leiskite paaiškinti kodėl. Pradėkime nuo pačios vibratoriaus formos ir dizaino. Kompanija „Lelo" yra viena iš lyderių sekso žaislų industrijoje ir nuolat stebina klientus bei konkurentus savo dizaino, inžineriniais bei kitais sprendimais. Jie daug investavo ir į būtent šio modelio sukūrimą. Savo užduotis šis vibratorius išpildo maksimaliai. Tai žaislas, kuris buvo kuriamas taip, kad tiktų kuo didesnei daliai moterų. Patogus rankoje ir be galo malonus liečiant kūną ir erogeninius taškus, „premium" arba aukščiausios klasės „Soraya“ vibratorius orgazmus atneš vieną po kito. Negana G-taško ir vaginalinio kanalo stimuliacijos, prisideda ir klitorio stimuliacija. Vaginalinė atšaka yra maždaug 12,5 cm ilgio. Tai yra toks ilgis, kuris yra tobulas, nes maždaug tokiame vaginalinio kanalo gylyje (arba dar arčiau vaginalinės angos) yra patys jautriausi ir mažiausiai stimuliuojami jūsų taškai. Net aštuonios skirtingos vibracijų rūšys, tylus veikimas ir atsparumas vandeniui reiškia tai, kad Lelo „Soraya“ galės keliauti visur, kur ir jūs. Nepamirškite lubrikanto ir tada toks žaisliukas tarnaus labai ilgai, atneš šimtus, jei ne tūkstančius orgazmų bei bus nepamirštamas partneris.

4-a vieta: Masažuotojas „Nuostabusis“ 89,00 Eur

Kiek brangesnis nei dauguma šio sąrašo vibratorių, tačiau „Nuostabusis“ atidirba kiekvieną centą, kurį už jį sumokėsite. Nepaliekantis abejingų, maloniai stimuliuojantis ir itin lengvai pritaikomas prie jūsų kūno, masažuoklis nešvaistys laiko ir iškart ves prie orgazmo. Aišku, tinkamai reguliuojant vibracijas galima save ir paerzinti, jus paerzinti gali ir partneris, kadangi masažuotojas pritaikytas ilgam sekso bei malonumų maratonui. Tokį masažuotoją turėti yra naudinga, nes su juo galite žaisti ir viena, ir įtraukti jį į sekso nuotykius su partneriais, kas būna kiek sunkiau su kitokio tipo vibratoriais. „Nuostabusis“ iš minios išsiskiria taip pat tuo, kad suderina daugelį pačių reikalingiausių vibratoriaus savybių viename ir nereikia jokių kompromisų. Jeigu norite žaisti prie vandens – galite, jeigu norite stiprios arba stimuliacijos – lengvai susireguliuojate, norite juo džiaugtis sekso metu – mielai prašom. Skirtingo stiprumo vibracijos, dailus dizainas, atsparumas vandeniui, malonus silikoninis paviršius – viskas viename. Tik imk ir mėgaukis...

3-ia vieta: „Šventasis“ 17,95 Eur

Iš tiesų tai nėra nieko švento, susijusio su šiuo žaisliuku. Jis skirtas tikroms išdykėlėms, kurios nori neprilygstamo malonumo. Dar geriau, kad tas malonumas yra pasiekiamas su tokiu vibratoriumi, kuris kainuoja mažiau nei dvidešimt eurų. Kaip sakoma liaudyje – pigiau grybo. Nedidelė kaina nereiškia, kad žaisliukas kažkuo nusileidžia savo brangesniems konkurentams. Galbūt net priešingai – gali su jais lygiuotis ir pasiūlyti didelius malonumus, neretai net didesnius už savo brangesnių konkurentų siūlomas pramogas. „Šventasis“ yra ypatingas tuo, kad jo gale rasime daug iškilumų, vadinamų perliukais. Tie perliukai, kaip ranteliai ant prezervatyvo ar falo imitatoriaus, suteikia didesnį malonumą ir padidina šansą pajusti orgazmą, lengviau prie jo priveda. Kas dar verta dėmesio – šį, nedaug kainuojantį žaislą galite naudoti ir analiniams žaidimams, kad nuobodų nebūtų niekados. Retas vibratorius pasižymi tokiu dideliu universalumu ir išbaigtumu, kaip šis modelis.

2-a vieta: „Dryžius“ 9,56 Eur

Net dešimties eurų nekainuojantis vibratorius juk negali būti labai labai geras? Tiesa? Deja, bet šis „kompaktiškas meilužis“ yra slapta, kiekvienos moters svajonė. Nebrangus, slaptas, nedidelis ir labai labai intensyvus – „Dryžius“ yra būtent tai, ko dauguma damų tikisi ir nori iš vibratoriaus. Jis suteiks didelius malonumus ir nereikalaus jokio ypatingesnio pasiruošimo ar rūpesčio. Nuplaunate, dezinfekuojate ir nuvalote, lubrikuojate (nebūtina, bet patartina) ir jį naudojate kur tik širdis užsigeis. Nebrangus žaislas gali būti pasirinktas klitorio masažavimui arba gilesniam įsiskverbimui į makštį bei pritaikomas sekso metu. Žvilgtelėję į „Dryžių“ pamatysite, kad jo galiukas yra kiek lenktas. Kodėl? Ogi todėl, kad įsiskverbimas būtų intensyvesnis ir malonesnis, prieitų arčiau to išsvajotojo G taško. Taip pat ir kamienas, kuris banguotas, prisideda prie to, kad vieną „O“ keistų kitas ir niekaip kitaip. Kokybiškas ir malonus vibratorius už mažiau nei dešimt eurų – ne jūs nesapnuojate.

1-a vieta: „Ledlaužis“ 59,00 Eur

Fantazijos.lt parduotuvėje, vienintelis „Ledlaužis“ turi legendinio vibratoriaus etiketę. Visai ne veltui, kadangi būtent jis yra pats populiariausias vibratorius, turbūt visoje Lietuvoje ir nuolat patenka į TOP trejetukus, penketukus ar dešimtukus J. Karalystėje, Prancūzijoje, Jungtinėse Valstijose ir taip toliau. Mitais ir legendomis apipintas vibratorius figūruoja ir pornografijos žvaigždžių ir paprastų žmonių sąrašuose bei miegamuosiuose. Sukurtas, kad patenkintų kiekvieną moterį, „Ledlaužis“ niekuo nenusileidžia vyro peniui, o tam tikrais aspektais jį net lenkia (tik jiems to nesakykite). „Draugas, meilužis ir malonumo šaltinis“ – puikus šio vibratoriaus apibūdinimas, kuris nė kiek nesiskiria nuo realybės. Minkštutis, labai paslankus ir lankstus bei kiek primenantis tikrą penį, šis vibratorius leis pasimėgauti tokiais pojūčiais, kokių dar tikrai neturėjote. Visa ko paslaptis – „Ledlaužio“ viduje besisukantys metalo rutuliukai, kurie virpina ir masažuoja vibratoriaus sieneles, taip varantys visas damas iš proto į orgazmo teritoriją. Šis vibratorius priskiriamas „Rabbit“ arba „kiškučių“ kategorijai, todėl gaunate ir papildomą klitorio stimuliaciją. Pats geriausias – įrodyta ne visai moksliškai.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.