Blogas

Ką jam dovanoti vyrų dienos proga?

Kovo 8-oji mums visiems žinoma moterų diena. Tulpės, rožės, skanūs šokoladiniai saldainiai bei kitos įvairiausios dovanos keliauja į mūsų mylimų moterų glėbį būtent šią dieną. Be abejo, geriausia dovana – laikas kartu, tačiau be tinkamos idėjos jis gali būti tiesiog neįsimintinas arba galbūt net įskaudinti ją. Tačiau vyrai irgi turi savo dieną (iš tiesų net keletą jų), per kurią jis nusipelno būti palepintas už visus savo gerus darbus bei rūpestį. Lietuvoje vyro diena dažniausiai švenčiama pirmąjį lapkričio šeštadienį arba vasario 23d. . Štai keletas dovanų, kurias jam galite padovanoti.
Ką jam dovanoti vyrų dienos proga?

Laiko praleidimą kartu

Visi vyrai nori su jumis praleisti laiką, tačiau jie dažnai paniškai bijo planavimo. Kodėl? Ogi todėl, kad moterys dažnai niurzga ir skundžiasi, jog vyrai yra per mažai organizuoti ir viską pasilieka paskutinėms minutėms. Ah, tie žavūs lyčių skirtumai. Jeigu be ironijos, tai abiejų lyčių laisvalaikio planavimo ypatumai yra kraštutinai skirtingi. Moterys turi skirti labai daug laiko kol pasiruošia, užsideda makiažą, susitvarko, o vyrams pakanka kelių, galbūt keliolikos minučių. Tačiau šįkart mes ne apie tai. Jeigu norite labai pradžiuginti vyrą per jo dieną – suplanuokite aktyvią arba ramią dieną kartu. Tai gali būti dovanų kuponas į lenktynių trasą, filmų vakaras su picomis arba išvyka į gamtą. Kad ir ką sugalvosite – neprašausite!

Save

Moterys kartais net nenutuokia kokį galingą ginklą jos valdo. Moters kūnui sunku ir turbūt beveik neįmanoma atsispirti. Jeigu vyro dieną jį palepinsite naujais, seksualiais apatiniais – tikrai paliksite stiprių įspūdžių. Tokį karštą vakarą galite suderinti su lėtu viso kūno masažu, viliotiniu ar kitomis pikantiškomis pramogomis. Nepamirškite, jog jis myli jus, todėl ir geriausia dovana galite būti jūs pati.

Skanus pyragas arba jo mėgstamiausias patiekalas

Tiesiausias kelias į vyro širdį eina per skrandį, tiesa? Turbūt taip, nes mokslinių tyrimų metu pastebėta, jog tam tikrų pyragų ir kepinių kvapai sustiprina vyro kraujotaką, ypač pagerina ją penio regione. Skanaus maisto kvapas sužadina vyro vidinę energetiką, todėl gerai gaminanti moteris ilgai vieniša nebus. O per vyrų dieną, kada moteris yra pasiruošusi pamaloninti savo išrinktąjį skaniu pyragu, kepsniu ar kitu jo mėgstamu patiekalu, jam jūs atrodysite tikrų tikriausia deivė.

Jo diena“ – daug mažų siurprizų

Jeigu nenorite arba neturite laiko ar pajėgumų užsiimti didelių staigmenų planavimu – viską gali išpirkti originalumas. Grįžus pasitikite jį apkabinimais ir bučiniais, leiskite jam pasiilsėti ir pasiūlykite pažaisti kompiuterinius žaidimus ar pažiūrėti filmą arba sporto varžybas. Palepinkite jį savo artumu, tačiau stenkitės, jog jis atsipalaiduotų. Galite pasistengti ir padaryti mažų, tačiau sentimentalių staigmenėlių, kaip meilės laiškas, padaryti gražių jūsų bendrų nuotraukų rėmelį ar albumą ir taip toliau. Svarbu, kad diena suktųsi apie jį ir jaustųsi nuoširdžiai įvertintas.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.