Blogas

Naudingi patarimai prostatos masažui

Analinė stimuliacija gali būti maloni ir moterims, ir vyrams. Visgi pastarosios lyties atstovai turi itin jautrią bei be galo didžiulį malonumą galinčią suteikti vietelę, kuri analinius žaidimus paverčia itin maloniais. Tai – prostata. Moterys turi G-tašką, vyrai turi P-tašką, kažkur prostatoje. Pasak legendos, galima priversti bet kurį vyriškį baigti iškart, kai bus paliestasis P-taškas. Realybėje viskas yra kiek kitaip. Ypatingai jautri bei tinkamai stimuliuojama vyriškos išangės dalis gali suteikti didesnį malonumą gavėjui. Na, o, kad tas malonumas būtų dar didesnis, štai keletas patarimų norintiems pabandyti arba tobulėti prostatos masažo bei analinių žaidimų srityse.
Naudingi patarimai prostatos masažui

Tinkamai pasiruoškite

Kada kalbame apie analinius žaidimus, pasiruošimas bei treniruotės niekad nebus per daug akcentuojami. Tiek gavėjas, tiek davėjas turi žinoti savo vaidmenį. Viskas yra paprasčiau, kada žaidimais užsiimate vienui vieni, tačiau su partneriais tai pasidaro gerokai sudėtingiau.

Didžiausia baimė, kurią žmonės sieja su analiniais žaidimais – nešvara. Visiškai išsituštinkite ir pasistenkite daug nevalgyti tądien. Idealu, jeigu dieną prieš valgėte tik lengvą maistą, bet tai tik papildoma nauda, o ne būtinybė. Prostatos stimuliavimas nereikalauja itin gilios sueities, todėl tokiu atveju viskas bus higieniška, švaru ir malonu. Galite naudotis ir tam tikromis profilaktinėmis valymo priemonėmis. Taip pat svarbu ir dušas bei išorinė higiena. Apsiplaukite, galite pasitepti kokiu nors kūno kremu, kad būtų užmaskuotas įprastas kvapas ir žaidimai būtų malonesni. Dėl visa ko – „Pratestuokite“ save vienu pirštu. Dėl šventos ramybės.

Lubrikantas bei apšilimas

Jokiu būdu nebandykite žaisti be lubrikanto. Analinė anga natūraliai nesilubrikuoja, todėl aktas gali būt nemalonus, skausmingas ar net pažeisti išangės audinius. https://prekes.suaugusiems.lt/sekso-prekes/lubrikantai/analiniai/ - čia galite išsirinkti tikrai tinkamą lubrikantą savo žaidimams. Juo patepkite ir išangę, ir žaislą (jeigu jį naudojate, pasirūpinkite, kad lubrikantas nekenktų žaislo struktūrai). Tinkamą lubrikantą galite rasti pagal kainos, kiekio arba kvapo bei tipų kriterijus. Jeigu sunku išsirinkti – konsultuokitės su specialistais.

Apšilimas taip pat turi būti svarbi žaidimų dalis. Jeigu viską darote patys, pradėkite nuo vieno, dviejų pirštų arba labai plonos apimties žaisliukais. Jeigu darote su partnere(-iu), tinka rimingas arba stimuliacija liežuviu, vienas – du pirštai arba mažas vibratorius. Pradėkite nuo negilios stimuliacijos, kad atsipalaiduotų analinė anga bei aplinkiniai raumenys. Dėl gero apšilimo viskas galės tęstis ilgiau, bus maža nemalonių pojūčių tikimybė. Nepamirškite, kad visada galima palaipsniui didinti tiek tempą, tiek žaislus, todėl geriau pradėti lėtai ir viską daryti progresyviai, o ne nerti stačia galva.

P-taško radimas

Patys savo anatomiją turbūt pažinsite be problemų ir žinosite, kada tą prostatą aptikote, tačiau partneriams būtų verta žinoti ko ir kaip ieškoti. Dauguma tą bandžiusių žmonių prostatą apibūdina kaip riešutą. Iškili, gana kieta zona, kurią liečiant būna kitoks pojūtis nei visą kitą analinę angą. Kaip ir G-taškas, P-taškas yra randamas ant išangės sienelės. Prostata yra negiliai, galbūt 2-6 cm gylyje, todėl turėtumėte be problemų ją pasiekti.

Čia svarbi komunikacija su partneriu, kad gavėjas sakytų ką jaučia, ar sensacija gerėja ar ne, o davėjas judėtų lėtai. Taip pat galimas sensacijos pojūtis toks, kad gavėjas tuoj apsišlapins, tačiau tai neturėtų išgąsdinti, kadangi tai reikš, kad radote tinkamą tašką.

Ko nedaryti

Nusikarpykite nagus. Jokiu būdu negalite tikėtis gerai stimuliuoti savo išangę su ilgais (o moterys – priaugintais) nagais. Viskas turi būti minimalu ir paruošta maksimaliai jautriai aplinkai, kadangi su aštriais nagais galite sukelti nemenką skausmą gavėjui arba patys sau. Dėl judesių ir stimuliacijų įvairovės reikėtų žiūrėti pagal partnerį. Kas jam patinka ir kas jį „veža“ – to darykite daugiau. Į ką reakcija ne tokia gera – keiskite!

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.