Blogas

Penio pompa – penio didinimui

Daugybę metų vyrai ieško veiksmingų būdų sustiprinti erekcijai bei peniui padidinti (nuo tempimo pratimų iki chirurginių operacijų). Aptarsime vieną iš būdų – penio pompų efektyvumą.
Penio pompa – penio didinimui

Kas yra penio pompa?

Tai cilindro formos tuščiaviduris indas, į kurį įvedama varpa, su rankine arba automatizuota/skaitmenine pompa. Penio pompos gali būti įvairių spalvų – nuo visiškai perregimos iki juodos, dažniausiai gaminamos iš plastiko. Kai kurių cilindro dalis su matavimo skale, kad būtų lengviau įvertinti rezultatą. Dalis pompų turi ir guminius antgalius su siaura anga peniui įvesti, kad būtų paprasčiau naudotis prietaisu ir būtų didesnis efektas. Kai kuriais atvejais, pompos būna su vibruojančiais kiaušinėliais-kulkomis, didesniam malonumui patirti arba su varpos žiedu, ilgiau trunkančiai erekcijai išlaikyti.

Kaip tai veikia?

Penio pompos veikia vakuumo principu. Įvedus varpą į cilindrą, pradedamas pumpavimas, kuris iš lėto pašalina orą iš cilindro ir varpa prisipildo krauju. Kiekvienas pompos paspaudimas turėtų būti atliktas kas 20 – 30 sekundžių, leidžiant varpai po truputį prisipildyti krauju. Patiriama erekcija, kuri yra tvirtesnė, o penis kelis kartus didesnis nei įprastos erekcijos metu. Naudojant penio pompą reguliariai pasiekiama ilgesnė ir tvirtesnė erekcija, į penį nuolat plūsteli daugiau kraujo, todėl būna kur kas aštresni seksualiniai pojūčiai, nekalbant jau apie labiau patenkintą partnerę. Norint, kad ilgiau išsilaikytų erekcija, prieš naudodami  penio pompą, ant cilindro galo užmaukite tamprų varpos žiedą (arba po ranka turėkite reguliuojamo ilgio žiedą), atlikus pumpavimo procesą, nusmaukite žiedą ant varpos, o pompą nuimkite. Prireiks 5 – 6 bandymų, kol priprasite prie vakuuminio pojūčio, išmoksite tinkamai naudotis pompa ir pasiekti geriausių rezultatų. Su penio pompa galima patirti ne tik erekciją, bet ir pasiekti orgazmą, nes pumpavimo metu patiriamas panašus pojūtis į oralinio malonumus. Tam geriausiai tiks penio pompos su vibruojančiais kiaušiniais-kulkomis, kurios papildomai stimuliuos.

Pirmą kartą naudojant?

Norint išvengti nesėkmės: patrumpinkite arba visai pašalinkite gaktikaulio plaukus. Prieš naudojant penio pompą, varpą ir aplink ją gausiai patepkite vandens pagrindo lubrikantu. Uždėkite cilindrą, stipriai prispauskite prie odos ir pumpuokite, kas 20 – 30 sekundžių, kol pradėsite jausti diskomfortą. Tuomet šiek tiek išleiskite vakuumą ir pumpuokite toliau.

Dėmesio! Sustokite, jei pasijus skausmas ar diskomfortas, čia negalima perlenkti lazdos, t.y. penio!

Naudojant varpos žiedą, nelaikykite jo uždėto ilgiau nei 30 minučių, nes galimi trumpalaikiai varpos pažeidimai ar sužeidimas.

5 – 6 pirmas sesijas darykite kas antrą dieną (vėliau užteks dar rečiau), po šių sesijų Jūs jau būsite pasiruošęs lytiniam aktui. Viena sesija iš pradžių turėtų trukti iki 10 minučių, tačiau niekada nepumpuokite ilgiau nei 30 minučių – 1 valandos.

Kada naudojama?

Tai kelias paskirtis turintis prietaisas – penio pompos padeda vyrams, turintiems erekcijos sutrikimų, kai kraujas sunkiau patenka į varpą ir erekcija yra nepakankamai tvirta, esant psichologinėms problemoms kaip nerimas ar depresija, kuomet taip pat patiriama erekcijos sutrikimų. Šis prietaisas taip pat tinkamas, sergantiems diabetu, patyrusiems prostatos ar gaubtinės žarnos vėžio operacijas. Neretai penio pompos naudojamos ir norint, kad varpa būtų didesnė, tuomet į pagalbą pasitelkiamas varpos žiedas, kuris neleidžia pasišalinti į varpą pripumpuotam kraujui. Neturint jokių problemų, galimas ir profilaktinis pompų naudojimas, gerinantis kraujotaką ar tiesiog suteikiantis naujus potyrius ir malonumą.

Efektyvumas?

Išspręsite erekcijos sutrikimo problemas, ilgainiui galėsite džiaugtis lengviau patiriama ir tvirtesne erekcija, intensyvesniais pojūčiais sekso metu. Tai puikus būdas įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir pamilti savo kūną. Galų gale, visada po ranka turėsite prietaisą, kuris akimirksniu Jus pavers tikru galiūnu.

Tai kaip su tuo dydžiu? Penio pompos tik laikinai padidina penį, efektas visam laikui nepastebėtas (t.y. ramybės būsenoje penis bus kaip visada, tačiau erekcijos metu galimas akivaizdus skirtumas tarp anksčiau ir dabar, kol naudojama pompa dėl geresnio kraujo pratekamumo į penį). Nusiminti nereikėtų – reguliariai ir teisingai atliekant pumpavimą, galima nuolat išlaikyti didesnį penį, nei gamta davė, tačiau vis dėlto rezultatas bus daugiau į plotį nei į ilgį.

Dėmesio! Nenustebkite, jei po pompos naudojimo, kurį laiką patirsite spontaniškų erekcijų. Kai kurie vyrai susidūrė su šiuo „pašaliniu“ efektu 2-4 kartus per 2-3 mėnesius. Tai tik įrodo, kad prietaisas veikia.

Įspėjimas: Nenaudokite penio pompų ne pagal paskirtį, laikykitės saugaus naudojimo nurodymų, liaukitės pumpavę, jei patiriate skausmą, varpa keičia spalvą. Jei pompa neveikia – greičiausiai pumpavote per greitai arba per daug ir per dažnai, nepašalinote plaukų ir nenaudojote lubrikanto.

Linkime saugių naujų potyrių su tvirtesne erekcija! Norint detalesnės informacijos dėl konkrečios prekės, prašome kreiptis el.paštu prekes@suaugusiems.lt

Parduotuvės atsiliepimai

 • Patiko
  Dovile
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
 • Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
  Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
 • Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
  Prekės kokybiškos.greitas pristatymas.galėtu būti dovanėliu perkant nuo100€
  Inga
  Esu patenkinta... Pamaloninta... Pirksiu ir patariu kitiems????
  Sigita uhhh
  Geriausia kainos !! Apsilankysime vel
  fanaricas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.