Blogas

Seksualinės fantazijos: apie ką svajoja vyrai?

Vyrai tradiciškai laikomi pragmatikais, kurių pasaulyje fantazijoms, atrodytų, ne vieta. Tik ne kalbant apie erotinio pobūdžio fantazijas. Remiantis užsienyje atliktos apklausos duomenimis, seksualinio „atspalvio“ svajos aplanko tiek moteris, tiek vyrus (atitinkamai 10 ir 19 kartų per dieną). Jei moterų fantazijos siejasi su emocijomis, tai vyrų glaudžiai susijusios su fiziniu kontaktu.
Seksualinės fantazijos: apie ką svajoja vyrai?

Nepadorus žodynas. Nešvankios kalbos sekso metu – aspektas, jaudinantis ne tik moteris, bet ir vyrus. Taikliai parinkti žodeliai gali partnerį ne tik stipriai sujaudinti, bet ir padovanoti neišdildomą sekso naktį: žinodama, ką pasakyti, gali padėti vyrui pamirši visus kompleksus bei pasijusti tikru galiūnu.

Seksas už automobilio vairo. Visų pirma – įspėjimas: nedarykite to namuose arba, šiuo atveju, būtina laikytis saugumo. Jei esate garantuoti, jog eismo sąlygos geros – pirmyn: patikėkite, užplūdęs adrenalinas tikrai „užves“! Ekstremaliausių pojūčių mėgėjai gali nepasitenkinti vien oraliniu seksu, kuriuo apdovanojamas už vairo sėdintis vyras. Pastarasis savo moterį gali stimuliuoti ranka, tiesa, tokiu atveju būtina sąlyga – automatinė pavarų dėžė bei, aišku, puikūs vairavimo įgūdžiai.

Seksas su vyresne ar jaunesne moterimi. Jaunesni vyrai dažniau fantazuoja apie seksą su vyresnėmis, o vyresni, priešingai, jaunesnėmis moterimis. Tai – visiškai natūralu, kadangi sunkiai pasiekiamas vaisius visada vilioja. Kaip šį faktą gali panaudoti moteris, siekianti atnešti daugiau kokybės į seksualinį gyvenimą? Siūloma išbandyti vaidmenų žaidimus, kurių metu, pasitelkus atitinkamą aprangą bei scenarijų, galima įsijausti į kitos – vyresnės ar jaunesnės – moters rolę.

Pavojingas seksas. Rizika daugelį vyrų „užveda“, išimties nėra ir kalbant apie seksualinį gyvenimą. Pasiūlykite vyrui „greituką“ persirengimo kabinoje, baro tualete ar traukinyje: tikėtina, jog sulauksite teigiamo atsakymo. Adrenalinas, užplūstantis dėl baimės būti užkluptiems, net mylintis elementariausia poza (tualete nelabai ką ir sugalvosi) garantuos stiprius, iki šiol nepatirtus pojūčius.

Vienos nakties nuotykiai. Tiek vienišiai, tiek ir turintys partnerę neretai slapčia pasvajoja apie aistringą vienkartinį romaną. Jokių gilių pokalbių, jausmų analizės ir kitų atributų, būdingų rimtiems santykiams – tiesiog geras, karštas, vienkartinis seksas! Tokią fantaziją padėti įgyvendinti ir vėl gali vaidmenų žaidimai: įsivaizduokite, jog jūs su savo išrinktuoju pirmą kartą susitinkate bare...

Vyrams kalbėti apie savo jausmus nelengva, ne išimtis ir seksualinės svajos. Moterų misija – paskatinti šiuos atsiverti, pamažu atskleidžiant slapčiausius savo norus. Iš pradžių tai gali atrodyti kaip smagus žaidimas, tačiau turimų norų įgyvendinimas veda prie kokybiškesnio seksualinio gyvenimo.

Parduotuvės atsiliepimai

 • Esu dekinga uz vibratoriu : Lady bi :) Didelis ir maloniai veikia :)
  Julija
  super
  draugas
  Viskas ok. Užsakiau vidurnakti kita ryta prekes buvo paduotos kurjeriui tik gaila kad kurjeris 2 naktis pralaike siunta kaune nezinau kodel per kurjeri nebevesiu daugiau. Bet visa kita ok. Preke gal ne tai ko tikejausi bet visa kita ok
  justasgreta
  Patiko
  Dovile
 • Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  Patenkintas greit gavau, pakuote tobula, plius gavau dar ir dovanu:)
  Patenkintas
  greitas pristatymas, geras aprasymas, pirkta lele
  P
  Prekė atitinka kokybės ir kainos santykį, greitai pristatyta.
  Rimvydas
 • Puiki preke
  Ruta
  Prekes puikios.. Tik galetu but dovanu kaip perki uz kelis simtus
  ......
  Tai ira puiku
  Gintaras
  Greitas pristatymas, geros kainos!
  Deividas
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.