Prekių ženklai

Just Glide

Just glide siūlo 100% veganiškus vandens pagrindo lubrikantus įvairiems gyvenimo malonumams. Vaginalinis lubrikantas suteiks natūralų drėgmės pojūtį, analiniam seksui skirtas lubrikantas suteiks ilgai išliekančią drėgmę, oraliniais malonumais galite mėgautis su braškių skonio Just glide lubrikantu. Išbandykite ir Original Silicone silikono pagrindo lubrikantus bei lubrikantą-masažo gelį viename. Visi šie lubrikantai ilgai išliekantys ir nealergizuojantys, o kainos ir kokybės santykis - idealus. Lubrikantai gaminami Vokietijoje.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vandens pagrindo lubrikantas (200 ml)

11.95 €

Vandens pagrindo lubrikantas (50 ml)

4.95 €

Analinis vandens pagrindo lubrikantas (200 ml)

11.95 €

Analinis lubrikantas Just Glide (50 ml)

4.95 €

Analinis vandens pagrindo lubrikantas Just Glide Bio (50...

6.95 €

Vandens pagrindo lubrikantas Just Glide Premium (50 ml)

6.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.