Prekių ženklai

Realov

REALOV specializuojasi išmaniųjų telefonų valdomų sekso žaislų ir tradicinių sekso žaislų kūrime ir gamyboje. Kompanija taip pat turi itin didelę varpos ir moteriškų pompų kolekciją.

Prekinis ženklas didelį pranašumą kurdami technologijas ir gamindami mažos kainos, bet aukštos kokybės produkciją. Taip pat REALOV yra įsipareigojusi derinti produkto saugumą, funkcionalumą ir dizainą.

REALOV produktai užima lyderio pozicijas pasaulyje, o tai užtikrina išmaniosios technologijos.

Naudodami pažangiausias technologijas, REALOV suteikia kiekvienam vartotojui geresnę patirtį. Su aistra menui ir grožiui, REALOV integruoja eleganciją ir madą į kiekvieną gamin
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Strap-on Lidija (alyvinis)

65.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.