Prekių ženklai

SECRETPLAY

„SECRET PLAY“ - tai daugiau nei 10 metų rinkoje esantis prekinis ženklas, įkurtas 2006 - aisiais Valensijoje. Prekinis ženklas puikiai įsitvirtino ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

„SECRET PLAY“ turi moterų dizainerių komandą, kurios nuolat dirba kurdamos naujus produktus. Štai kodėl kompanija kuria platų prekių asortimentą, pradedant nuo jausmingos kosmetikos, aksesuarais intymioms fantazijoms, baigiant lubrikantais.

Nors prekinis ženklas „SECRET PLAY“ įkurtas 2006 metais, kompanija FEMARVI, S.L. gimė dar 1990 - aisiais. Jie buvo pirmieji pradėję kurti seksualias ir linksmas dovanas vakarėliams, gimtadieniams, bei mergvakariams ir bernvakariams. „SECRET PLAY“ kosmetika kuriama moderniai moteriai, kuri natūraliai mėgaujasi mažais gyvenimo malonumais.

Pagrindinis kompanijos tikslas yra aukščiausia produktų kokybė ir visiškas klientų pasitenkinimas, todėl visi produktai praeina griežtą kokybės kontrolę.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Žaidimas Sex In The Countryside Kit

29.95 €

Erotinis žaidimas Sex In The City

20.97 € 29.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.