Prekių ženklai

Svakom

Kaip pasaulinis aukščiausios klasės žaismingas prekės ženklas, SVAKOM siekia suteikti aukščiausios kokybės seksualinį pasitenkinimą vartotojams visame pasaulyje. 

2012 m. pradžioje kūrybingų ir drąsių verslininkų grupė suprato, kad sekso žaislai vis labiau populiarėja tarp jaunimo, tačiau rinkoje trūksta geros kokybės gaminių, todėl iš karto buvo priimtas sprendimas įkurti naują įmonę. SVAKOM buvo įkurta Jungtinėse Valstijose iškart po to, kai buvo įgyvendintos keturios pagrindinės vertybės, kurios yra kompanijos šūkis iki šios dienos. 2013 m. SVAKOM išleido pirmąjį pasaulyje išmanųjį endoskopinį produktą „Siime“, kuris tapo tikra sensacija ir padėjo SVAKOM tapti pasauliniu aukščiausios klasės prekės ženklu.

Pagrindinės kompanijos vertybės, kuriomis remiamasi iki šiol yra rūpestis, elegancija, mada ir intelektas. Kompanija rūpinasi savo klientais, todėl naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas, kuriami žaisliukai pasižymi elegancija ir grakščia išvaizda, žaisliukai visada madingi ir labai pažangūs ir kiekvienas kuriamas sekso žaislas praeina griežtus kokybės patikrinimus, be to, naudojamos pačios pažangiausios technologijos.

SVAKOM yra visame pasaulyje pripažintas novatoriškų suaugusiųjų produktų prekės ženklas. Jų gaminiai buvo parduoti daugiau nei 70 šalių ir vietovių visame pasaulyje, o dabar tai yra viena iš sparčiausiai besivystančių sekso žaislų pramonės įmonių.

Įmonė buvo tris kartus buvo nominuota kaip geriausias premium klasės moterų sekso žaisliuko kūrėjas ir buvo labai pagerbta, kai „Celebrity Connected“ pakvietė kompaniją dalyvauti „Emmy“, „American Music Awards“ ir „Oskaruose“ 2017 ir 2018 m. SVAKOM taip pat dalį pajamų ištisus metus skiria skirtingoms labdaros organizacijoms.
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Vibratorius Anya (rožinis)

64.95 €

Vibratorius Cici

59.95 €

Vaginaliniai kamuoliukai Nova (žali)

44.95 €

Vaginaliniai kamuoliukai Nova (violetiniai)

44.95 €

Išmanusis masturbatorius Sam Neo

99.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Elva (rožinis)

64.99 €

Penio žiedas Winni (violetinis)

74.95 €

Vibratorius Trysta

79.95 €

Masažuoklis Julie

69.95 €

Vibratorius Nymph

62.97 € 89.95 €

Vibratorius – analinis kaištis Primo (juodas)

87.95 €

Kiškučio vibratorius Lea (violetinis)

89.95 €

Vibratorius Amy

64.95 €

Penio žiedas Tammy

59.95 €

Penio žiedas Tyler (juodas)

59.95 €

Vibratorius Angel

74.95 €

Masturbatorius Hedy X-Speed

37.95 €

Masturbatorius Hedy X-Confidence

37.95 €

Masturbatorius Hedy X- Experience

37.95 €

Masturbatorius Hedy X-Control

37.95 €

Masažuoklis Emma Neo (juodas)

99.95 €

Vibruojantis kiaušinėlis Ella Neo (raudonas)

79.95 €

Kelnaičių vibratorius Edeny

89.95 €

Masturbatorius Hedy X-Reaction

37.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.