Prekių ženklai

Wigged Love

Wiiged Love asortimento prekės leis Jums kardinaliai pakeisti išvaizdą, tapti visai kitu asmeniu. Trumpi ar ilgi, tiesūs ar garbanoti, šviesūs ar tamsūs, o gal rožinės spalvos? Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos kuo šiąnakt norite tapti! Įvairių spalvų ir kirpimo perukai yra kokybiški, pasiūti taip, jog tvirtai laikysis ant galvos. Nebijokite eksperimentuoti ir keisti savo įvaizdžio su Wiiged Love perukais.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Perukas Miranda

38.47 € 54.95 €

Perukas Bonita

51.96 € 64.95 €

Perukas Mia

32.17 € 45.95 €

Perukas Bob

49.95 €

Perukas Blondinė

38.47 € 54.95 €
Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.