Lašiukai

Kaina €:

IKI

Skirta:

Vyrams
Universalus

Poveikio trukmė min:

30 min.
45 min.

Tūris ml.:

IKI
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!

Natūralus afrodiziakas Medutis

19.95 €

Maisto papildas - kavos gėrimas Sexpresso DUO (2 vnt)

16.90 €

Maisto papildas Spanish Fly Maroko karštis (15ml)

9.95 €

Maisto papildas Dirty dancing (30 ml)

19.95 €

Maisto papildas Spanish drops Avietės (15 ml)

18.95 €

Maisto papildas vyrams Volume+ Sperma (30 ml)

14.92 €

Rodyti laikinai išparduotas prekes

Lašiukai

Lašiukai - afrodiziakai - maisto papildas. Šioje kategorijoje rasite dvejopo veikimo lašiukus. Vieni jų išgeriami likus apie 30min iki lytinio akto ir iš karto mėgaujamasi efektu, kiti - geriami reguliariai, ilgainiui seksualinis gyvenimas taps idealus ir toks pats karštligiškas kaip ankstyvoje jaunystėje. Visų lašiukų poveikis - sustiprina potraukį, geismą, aistrą. Tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Apie mus

Mūsų erotinių prekių parduotuvė išsiskiria ne tik tuo, jog bene pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti sekso prekes mažomis kainomis, bet ir tuo, kad pirmieji supratome, jog apsipirkti sekso reikmenų parduotuvėje gali būti greita ir paprasta, ir tai galima padaryti visiškai anonimiškai! Mes dalyvaujame įvairiose sekso prekių parodose ir erotines prekes perkame tiesiai iš gamintojų! Tai leidžia pasiūlyti tik originalius meilės žaislus Jūsų santykių paįvairinimui.

El. parduotuvė prekės.suaugusiems.lt buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, o asortimentas parinktas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Pirkėjams nuolat siūloma iki 2000 skirtingų sekso prekių bei seksualių apatinių.